Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Türk Kripto Borsası Brezilya'da

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images (38).jpeg

Türk blockchain ve global fan token üreticisi Bitçi teknoloji 2021 yılı sonunda açıkladığı Brezilya ve İspanya 'da kendi borsasını açma planlarından ilkini gerçekleştirdi. Yabancı finans kuruluşlarının da takibe aldığı ve manşetlerine taşıdığı projenin ilk ayağı Brezilya Şubesi açıldı.

Bitçi teknoloji Onur Altan Tan Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile haberi duyurduktan sonra Bitçi resmi hesaplarından da bir video ile haberi paylaştı.

Önce futbol alanında en büyük takımlardan birisi olan Brezilya milli takım tokeni ile başlayan yolculukta brezilya liginin önemli takımları ile de peş peşe iş birliği ve fan token anlaşmaları açıklandı.

Brezilya borsasınında açılması ile bitçi global açılımları devam ederken bu durum yeni alıcılarında girmesi ile bitçi fiyatında etkili olacak gibi duruyor. Brezilya şubesinin açılması ile birlikte yeni anlaşması yapılan fan token arzlarınında başlayacağı düşünülmektedir.

Ayrı bir bitçi artısı da söyleyecek olursan dünyada ilk defa ve tek uygulanan yöntem ile bitçi fan token arzlarından sonra yatırımcıların zarara uğradığını düşünmesi durumunda ön satıştan aldıkları fan tokenleri Alış fiyatından geri şirkete iade edebilmektedir.

Bunun getirilme nedeni de ön satışlar sonrasında satıcılar tahtada fiyat oturmadan limit emir yerine piyasadan satış yaptıkları için oldu. Alıcılar düşük fiyattan alım girip satıcıda piyasadan satış verince ön arz sonrası alım satım işlemlerinde fiyatlarda düşme oldu. Sistemde arz fiyatının altında satmak istediğinize emin misiniz butonu çıkmasına rağmen satıcılar aynı hataya devam edince şirkette yatırımcısını korumak için bu önlemi aldı.

İlginç olan diğer bir konuda otomatik yakım ile dolaşımdaki arzdan yakım yapılması toplam arzın düşürülmesine rağmen bitci fiyatının hala atmaması global açılımlar ile inşallah beklenen artış gerçekleşmiş olur.

Bitçi yada paribu farketmez global anlamda yapılan teknolojik gelişmeler Türk yatırımcı için iyi olacak yapılacak regülasyonlarda yatırımcı lehine düzenlemeleri artıracaktır. Bu sebeple yerli blockchain gelişmeleri yapanları tebrik ediyorum.

Hayırlı olsun. Önce McLaren F1 sponsorluğu, sonra fan token projeleri ve en son farklı ülkelerde şirket olup globale açılmaya devam etmek ile Bitci galiba geleceği en parlak 2-3 Türk borsasından biri. Sanırım son dönemde eski berbat arayüzlerinden de kurtulmuşlar. :D

Hayırlı olsun. Önce McLaren F1 sponsorluğu, sonra fan token projeleri ve en son farklı ülkelerde şirket olup globale açılmaya devam etmek ile Bitci galiba geleceği en parlak 2-3 Türk borsasından biri. Sanırım son dönemde eski berbat arayüzlerinden de kurtulmuşlar. :D
İspanyada yakında diyorlar hatta eski futbolcuları başına geçirçeklermiş o ülkede popüler olan

Bir Türk borsası için çok güzel bir hamle. Ben Bitçi'yi Manchester United formasının kol kısmında sponsor olarak gördüğüm zaman Türk borsası olmadığını sanmıştım. Türk borsası olduğunu öğrendiğim zaman sevindim. Bu şekilde devam ederlerse uzun olmayacak bir süre sonunda şüphesiz global pazardan kullanıcılara ve yatırımcılara da sahip olacaklardır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri