Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TurkiyeMining - Sözde Cloud Madencilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet başlıktanda anlaşılacağı üzere son zamanlarda adını sıkça duyduğum bir cloud madencilik türedi. Eskiden ülkemizde, ülkemizin adıyla bu tip projeleri çok duymazdık ancak sektöründe büyümesiyle beraber artık Türklerde bu işe el atmış gözüküyor.

Sistemi henüz inceliyorum. İnternette yığınla ödeme kanıtı koymuşlar. Birilerine ödüyor demek ki. Ama nereye kadar. ROI süresi ortalama 2 ay. 2 ayın sonunda %123 oranında kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Yani paranızı çıkarıp üstüne kar etmiş oluyorsunuz. 6 ayın sonunda ortalama yatırdığınızın 3.5 katını vadetmişler. Çekimi tabi ki BTC olarak yapıyorsunuz. Ayrıca ETH ve LTC kazım seçenekleri de mevcut. Ancak onlar için yatırım şart. Ücretsiz verilen bir güç yok yani :)

Şimdi gelelim nasıl çalıştığına. 24 saatte bir defa giriş yapmamız gerekiyor. yatırımsız size 1 TH/s veriyor ancak bundan kazandığınız tutarı çekemiyorsunuz. yatırımsız çekim yapılmıyor.

Minimum ödeme tutarı 0.0003 BTC . Ancak dediğim gibi yatırım yapmadan ulaşamıyorsunuz bu rakama.

Minimum yatırım tutarı 0.015 BTC Daha azını gönderirseniz hiç oluyormuş bilginize. En fazla tek seferde 5 BTC yatırım gönderebilirsiniz . Gönderdiğiniz yatırım tutarı otomatik olarak kazım gücüne çevriliyor.

Link referanslıdır.

Referanslarınızdan 50 GH/S ve madenciliğinden %10 kazanırsınız. İlk başta verdiği 1 TH/S buna dahil değildir. Ayrıca spam, bot, sahte hesap açmaya çalışanlar süresiz banlanır gibi bir uyarıda mevcut.

Dediğim gibi şuan ödüyor görünüyor. Ama ne zamana kadar öder bilemiyorum. Denemek isteyen deneyebilir. Bol kazançlar.

Yatırımsız biriktirmeye başlamıştım sitede ama yatırım yapmadan çekime izin vermiyor. şimdi böyle bir şey yapmış olmaları siteye olan güvenimi sarstı. yatırım yapmayı düşünüyordum ama minimum yatırım tutarı olması çok tedirgin edici bir durum. bir süre dağıttılar insanları kendilerine çekmeyi başardılar ama şimdi minimum 0.015 btc yatırımı istiyorlar. yok hocam ben güvenmiyorum tavsiye de etmiyorum. en kısa zamanda patlayacağını düşünüyorum. Tipik tosuncuk vakası.

Tosuncuk oldukları belli. Bu tip sistemlerde önemli olan doğru zamanda yatırım. yani bazısı girip kar elde ediyor, bazısı girdiği gün sistem patlıyor. Şans diyebilirim yani. şu an bildiğim kadarıyla ödemelerini yapıyor ama ne kadar devam eder bilinmez. Sürdürülebilir bir sistemleri yok Senden alıp başkasına vererek dönen sistem eninde sonunda içeride yüklü miktar olduğunda patlar :)

Ekleme gereğinde bulundum bu hafta sisteme yatırım yapacağım cubku içeri de birikmiş ciddi mana da bir btc var girdiğim gibi yatirdigim miktarın 4/3 çekeceğim geri kalan 1 hafta da tüm yatırım çıkacak ve sadece kâr üstüne oynayacağım bakalım nasıl olucak yatırımdan sonra deneyimlerimi buraya ekleyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri