Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ücretsiz Amozon Prime Bir çok oyunda ücretsiz hediyeler ve 1 ay ücretsiz kullanma

Bildiğiniz gibi amazon resmi olarak Türkiye pazarına girdi ve prime üyeliğini sabit olarak 8 Tl ye sabitledi .
ve 1 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkı sunmakta.
Amozon kayıt olmak için : https://www.amazon.com.tr/prime
Amozon da 1 ay deneme süresini başlatmak için kartınız ile prime aboneliğinizi başlatmanız gerekmekte daha sonra da 1 ay ücretsiz kullana bilirsiniz:
NOT : üyeliği ay sonu iptal etmezseniz sürekli 8 Tl kartınızdan çekilip üyeliğiniz devam edecektir .

Amazon prime avantajları .
Ücretsiz kargo
(dün gece aldığım 2 adet ürün bu sabah ücretsiz bir şekilde elime ulaştı .)
Prime video
Netflix gibi bir çok dizi ve film bulunmakta gayette bir çoğu güzel tavsiye ederim .
Özel fırsatlar
"Günün Fırsatları" sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlana bilmekteyiz aldığım 2 ürün toplam indirimli halde 55 Tl tutuyordu ben 44 Tl ye aldım .
PRIME GAMING
Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakala. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlar vermekte nerdeyse +20 adet oyun bulunmakta prime gaming de.
Twich Prime
İstediğiniz bir twich yayıncısına 1 ay boyunca ücretsiz abone olmanızı sağlamakta .

Benim görüşüm .
Daha ilk kargomda farkını hissettirdi oynadığım oyunlarda 70 Tl ye yakın bir hediye verdi ve kargo parasından daha fazlasını çıkarttı kesinlikle 8 tl yi hak ediyor ve tavsiye ederim .

Bildiğiniz gibi amazon resmi olarak Türkiye pazarına girdi ve prime üyeliğini sabit olarak 8 Tl ye sabitledi .
ve 1 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkı sunmakta.
Amozon kayıt olmak için : https://www.amazon.com.tr/prime
Amozon da 1 ay deneme süresini başlatmak için kartınız ile prime aboneliğinizi başlatmanız gerekmekte daha sonra da 1 ay ücretsiz kullana bilirsiniz:
NOT : üyeliği ay sonu iptal etmezseniz sürekli 8 Tl kartınızdan çekilip üyeliğiniz devam edecektir .

Amazon prime avantajları .
Ücretsiz kargo
(dün gece aldığım 2 adet ürün bu sabah ücretsiz bir şekilde elime ulaştı .)
Prime video
Netflix gibi bir çok dizi ve film bulunmakta gayette bir çoğu güzel tavsiye ederim .
Özel fırsatlar
"Günün Fırsatları" sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlana bilmekteyiz aldığım 2 ürün toplam indirimli halde 55 Tl tutuyordu ben 44 Tl ye aldım .
PRIME GAMING
Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakala. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlar vermekte nerdeyse +20 adet oyun bulunmakta prime gaming de.
Twich Prime
İstediğiniz bir twich yayıncısına 1 ay boyunca ücretsiz abone olmanızı sağlamakta .

Benim görüşüm .
Daha ilk kargomda farkını hissettirdi oynadığım oyunlarda 70 Tl ye yakın bir hediye verdi ve kargo parasından daha fazlasını çıkarttı kesinlikle 8 tl yi hak ediyor ve tavsiye ederim .
bende amazon prime ile lolde skin almıştım ücretsiz bir şekilde sanal kredi kartı kullanıp üye olmuştum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri