Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ücretsiz doge musluğu

Merhaba hocam,

Referansın oldum. Ücretsiz işçi veren sitelerden ödeme alamadan hep kapattılar :) Şansımızı deneyelim günlük 5 doge veriyormuş. Çekim limiti 25 doge. Çekim kesintisi 6 doge.

Sistem 15 gündür açık gözüküyor, aktif işçi 7186 yazıyor. Kapanmadan bir kere ödeme alabilsek, kâr, kârdır.

Merhaba hocam,

Referansın oldum. Ücretsiz işçi veren sitelerden ödeme alamadan hep kapattılar :) Şansımızı deneyelim günlük 5 doge veriyormuş. Çekim limiti 25 doge. Çekim kesintisi 6 doge.

Sistem 15 gündür açık gözüküyor, aktif işçi 7186 yazıyor. Kapanmadan bir kere ödeme alabilsek, kâr, kârdır.
Genelde ilk yatırım yapanlar alır sonra kapanır kapanmayanlarda var hala ödeme yapan ama bakalım bu nasıl olcak

Genelde ilk yatırım yapanlar alır sonra kapanır kapanmayanlarda var hala ödeme yapan ama bakalım bu nasıl olcak

Hocam bugün bir bakayım dedim. Normalde 20 doge birikmiş olması lazımdı fakat cüzdanda 0 doge var. İşçiye bakayım dedim. Yeni aktif olmuş gibi 25.99 yazıyor ve 1 gündür aktif gözüküyor. Siz de durum nasıl hocam?

Spam mı oldu acaba site yoksa ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum.

1661067711903.png

Yeni açılan buzzdoge sitesinde ilk üye olmada ücretsiz günlük 5 doge kazandıran işci hediye yeni açıldığı için bir süre ödemede sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Kayıt olup deneyebilirsiniz yatırım yapmanızı tavsiye etmem.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp üye olup ücretsiz doge kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ben böyle sitelere çok uğraştım yatırımda yaptım ama bir türlü sonuç alamadım ve bunuda tekrar denemek istiyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri