Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ukrayna Devleti, Kripto Paralar İle Yardım Etmek İsteyenler İçin Adresler Paylaştı

cruan

Üstçavuş
Son günlerde maalesef hiçbir insanın yaşamak ve görmek istemediği olaylar yaşanıyor. Uzun süre bir tehdit olarak dünyayı korkutan şey gerçekleşti ve Rusya Federasyonu, Ukrayna'yı işgal etme amacıyla bir saldırı ve savaş başlattı. Son günlerde saldırıların şiddeti giderek artıyor ve dünyanın dört bir yanından Ukrayna'ya ve halkına destek yağıyor. Siyasi desteklerin ve hükümetlerin desteklerinin yanı sıra dünyanın her bir yanından insanlar Ukrayna için başlatılmış yardım kampanyalarına destekte bulunuyorlar.

Böyle zamanlarda bile maalesef ki art niyetli kişiler veya gruplar, sahte yardım kampanyaları başlatarak insanların yardımseverliğini suistimal etmeye çalışıyor. Bundan dolayı bu tür durumlarda resim kaynaklardan belirtilen yardım kampanyalarına destek olmaya çok dikkat etmek lazım.

Başlatılan diğer yardım kampanyalarının yanında Ukrayna devleti resmi Twitter hesaplarından yapmış oldukları paylaşım ile yardım etmek isteyenlerin BTC, ETH ve USDT gönderilebileceği adresleri paylaştı. Adresler Ukrayna Devletinin onaylı resmi hesabının yanı sıra Başbakan Yardımcısının hesabından ve Ukrayna Devletinin onaylanmış Telegram hesabı üzerinden de paylaşıldı.

Screenshot_20220227_005043.jpg

Rusya ordusunun aynı zamanda siber saldırılarda bulunmasından dolayı Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, hesapların ele geçirilmiş olabileceği ve sahte paylaşımlar yapılmış olabileceği yönünde insanları uyaran bir paylaşım yaptı. Daha sonra yapmış olduğu paylaşımı silen Buterin, yapılan paylaşımların doğru ve yasal olduğunu bazı kaynaklar üzerinden onayladığını, bundan dolayı paylaşımı sildiğini fakat yinede insanların dikkatli davranması gerektiğini söyledi. Rus asıllı olan Buterin daha önce yapmış olduğu paylaşımlarda Ukrayna'yı desteklediğini ve savaşa karşı olduğunu belirtmişti.

Screenshot_20220227_004952.jpg

Ukrayna Devletinin paylaşmış Bitcoin adresine son Blockhain verilere göre yaklaşık olarak 1 milyon dolar değerinde olan 24 Bitcoin gönderilmiş durumda. Ethereum ve USDT için paylaşılan adrese ise yine son Etherscan verilerine göre yaklaşık 4 milyon dolar değerinde 1354 Ethereum gönderilmiş durumda. Gönderilen bağış miktarı her geçen dakika artmaya devam ediyor.

Umarım savaş en kısa sürede biter, daha fazla insan hayatını kaybetmez ve Ukrayna'nın toprak bütünlüğü ve bağımsızlığı yok olmaz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir*

Cüzdanda 5 milyon dollarlık Ethereum ve çoğunluğu USDT olan 1 milyon 165 bin dollarlık fon birikmiş. Dakikada ortalama 4-5 kez kripto para yollanıyor. Enteresan tarafı NFT yollayan bir sürü kişi var. :)

Bir yerde bodoslama yaşayanlar varsa, orada üç kâğıt bitmez.

İyiliğe bodoslama, yardımlaşmaya bodoslama, para kazanmaya bodoslama, alo polis hattına bodoslama..

Bu devirde babana bile para verirken, dönüp bir daha bakmak lâzım, gerçekten babam mı diye.

Her gördüğüne dalmamak lâzım. Araştırmak, soruşturmak lâzım. (İslâmın emrettiği gibi) şüpheli şeylerden bile uzak durmak lâzım.

Bir yerde bodoslama yaşayanlar varsa, orada üç kâğıt bitmez.

İyiliğe bodoslama, yardımlaşmaya bodoslama, para kazanmaya bodoslama, alo polis hattına bodoslama..

Bu devirde babana bile para verirken, dönüp bir daha bakmak lâzım, gerçekten babam mı diye.

Her gördüğüne dalmamak lâzım. Araştırmak, soruşturmak lâzım. (İslâmın emrettiği gibi) şüpheli şeylerden bile uzak durmak lâzım.
Vitalik olumluda olsa yorum yapması gereken son insan çünkü tarafsızlığını tartışacaklardır. Tüm hesaplar Ukrayna resmi sitelerinden de paylaşılmış, ayrıca Ukrayna Rus zenginlerin yetkililerin kripto para hesaplarının bulunması içinde ödül vermiş hack ve gelen yardımların ifşası için

Güzel düşünmüşler ve yardım eden kişi sayısı fazla olur çünkü insanların bir kısmı haklı olanın yanında olduklarına inanırlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri