Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nedir Unmineable Programı İle Madencilik

TulparCoin

Kıdemli Çavuş
tamamı kalın harf kullanılması yasaktır.
Kullanışı kolay ve basit madencilik yapabileceğiniz bir program.

Program Linki: https://unmineable.com/miner

(İşletim Sistemi Windows)

GENEL BİLGİLER

1. Desteklenen algoritmalar: Ethash, Etchash, RandomX ve KawPow.

2. Kazım yapılabilir donanım türü: CPU, GPU yada İkisi birlikte seçilebilir.

3. Minimum VRAM gereksinimi: 6 GB- 3 GB

4. Her Coin için minimum çekimi farklı. Çekimi otomatiğe ayarladığınız zaman dolduğunda otomatik olarak programda açtığınız zaman kullandığınız coin adresine gönderir. (Siteden inceleyeniz)

5. İşlem ücreti olarak ürettiğiniz coinden %1 bedel almakta.

6. Referans sistemi etkin.

7. Listelenen Coinler: https://unmineable.com/coins

NOT: Ben Ekran kartı (GPU) ile kazımı denemedim. Normal CPU ile kazım yapılıyor. Sıkıntı Yok.

KURULUM

1. Kurulumu normal program kurmakla aynı.

2. Kurulum yaptıktan sonra sizi hangi donanımla kazım yapacaksanız o karşılayacak.

3. İleri (Next) > Kazım Yapacağınız Coin > Ona Ait Bir Cüzdan Adresi > Sonra "Start" diyoruz. Kazım başlıyor..

NOT: Kazım başladıktan sonra stop tuşunun yanında advenced settings kısmına tıklayıp yüksek hızla kazımı seçebilirsiniz.

Kolay gelsin...

Takıldığınız yerler olursa sorabilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar kurdum ama kazım gerçekleşmedi bir türlü halen beklemedeyim kontrol ediyorum paneli ama kazım olmamış hiç GTX1650 Ekran kartlı laptop cihazım var

Hocam kuralı çok olmuş olabilir mi sizin? Bir sürü soru soruyor bu. PhoenixMiner.exe istiyor GPU için XMRIG.exe istiyor CPU için. Biraz daha detaylı açsanız daha iyi olacak. PhoenixMiner tıkladım, bulamadı. Diğerini açtım ama o da bi yerde takıldı. Başladı mı anlamadım. Başlattıktan sonra çok basittir muhtemelen ama o aşaması beni uğraştırdı..
Kullanışı kolay ve basit madencilik yapabileceğiniz bir program.

Program Linki: https://unmineable.com/miner

(İşletim Sistemi Windows)

GENEL BİLGİLER

1. Desteklenen algoritmalar: Ethash, Etchash, RandomX ve KawPow.

2. Kazım yapılabilir donanım türü: CPU, GPU yada İkisi birlikte seçilebilir.

3. Minimum VRAM gereksinimi: 6 GB- 3 GB

4. Her Coin için minimum çekimi farklı. Çekimi otomatiğe ayarladığınız zaman dolduğunda otomatik olarak programda açtığınız zaman kullandığınız coin adresine gönderir. (Siteden inceleyeniz)

5. İşlem ücreti olarak ürettiğiniz coinden %1 bedel almakta.

6. Referans sistemi etkin.

7. Listelenen Coinler: https://unmineable.com/coins

NOT: Ben Ekran kartı (GPU) ile kazımı denemedim. Normal CPU ile kazım yapılıyor. Sıkıntı Yok.

KURULUM

1. Kurulumu normal program kurmakla aynı.

2. Kurulum yaptıktan sonra sizi hangi donanımla kazım yapacaksanız o karşılayacak.

3. İleri (Next) > Kazım Yapacağınız Coin > Ona Ait Bir Cüzdan Adresi > Sonra "Start" diyoruz. Kazım başlıyor..

NOT: Kazım başladıktan sonra stop tuşunun yanında advenced settings kısmına tıklayıp yüksek hızla kazımı seçebilirsiniz.

Kolay gelsin...

Takıldığınız yerler olursa sorabilirsiniz :)

Hocam kuralı çok olmuş olabilir mi sizin? Bir sürü soru soruyor bu. PhoenixMiner.exe istiyor GPU için XMRIG.exe istiyor CPU için. Biraz daha detaylı açsanız daha iyi olacak. PhoenixMiner tıkladım, bulamadı. Diğerini açtım ama o da bi yerde takıldı. Başladı mı anlamadım. Başlattıktan sonra çok basittir muhtemelen ama o aşaması beni uğraştırdı..
Pek bir detayı yok ben sadece mineri yükleyip CUP seçip başladı kazımı hani çok detaylı bir anlatıma gerek yok.
2021-05-08_05-37-38.png

Bunu yüklediğinize eminsiniz değil mi? Bu ekran açılınca seçim yaptıktan 5 dakka felan sürmüyo ya kazıma başlıyor. Bende yüklenmedi hatası felan olmadı

Hocam AMD Ryzen 9 3950X işlemci
Quadro RTX 6000 ekran kartı
ile kazıyorum beraber.

Normalde zaten ben Parex + Eth + Dogecoin kazıyordum şimdide

UniSwap + Bnb token + BTT + BAT + NANO + TETHER + Tron arasındayım hocam biraz ondan biraz şundan kazıyorum.

Bazen Parexi filan kapatıyorum.

hem bnb hem bat hem btt hem nano açıyorum.

Hocam Önerim Uniswap + Tether + BNB veya işlemci filan düşükse;

Tron + Doge + Sushi + BTT + BAT + ChainLink tir.

İyi kazançlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri