Neler yeni

Usta Analist, Bitcoin Piyasasını Değerlendirdi: Aldatıcı ve Yanıltıcı!

probit borsası
  • Cryptocurrency: Kripto para birimi.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
14
Puanları
185
Konum
İstanbul/Türkiye
Web sitesi
www.hadimkoybilgisayar.com.tr


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Yatırım danışmanı ve kripto analisti Crypto Whale’ye göre, Grayscale, MicroStrategy ve Square gibi şirketlerin Bitcoin’e yatırım yapma kararları bir boğa göstergesi değil. Crypto Whale, bu şirketlerin Bitcoin’e yatırım yapma kararlarının sadece portföyleri için faydalı olduğunu ve Bitcoin için boğa olmadığını vurguluyor.

Crypto Whale: Bitcoin ile ilgili son haberler, aldatıcı ve yanıltıcı!
Popüler kripto analisti Crypto Whale, piyasadaki son gelişmeleri değerlendirdi ve şunları söyledi:


KRİPTO PİYASALARINA GİREN KURUMLARLA İLGİLİ SON HABERLER SON DERECE ALDATICI VE YANILTICI.

BTC varlıkları 5 milyar doların üzerinde olan Grayscale’i baz alarak Crypto Whale, fonun gerçekte 0 BTC’ye sahip olduğunu, çünkü müşterilerin gerçek alıcılar olduğunu söyledi. Crypto Whale konuya yönelik şunları söyledi:


EK OLARAK, BU FON GEÇMİŞ PİYASA DÖNGÜLERİ BOYUNCA ÇOK KARLI OLMADI. ONLARA GÜVENMENİZ TAVSİYE EDİLMEZ. EKİM 2018’DE, GRAYSCALE BİTCOİN INVESTMENT TRUST (GBTC) İÇİN HİSSE SENETLERİNİN FİYATI YÜZDE 80’İN ÜZERİNDE DÜŞTÜ!
Analist: MicroStrategy, Bitcoin alımları ile hisse senedi değerini yükseltmeyi umuyor
Crypto Whale, MicroStrategy’nin yatırımını kripto pazarındaki son patlamadan yararlanmak için yaptığını da ekliyor. Analist, 2000’li yılların birçok dot-com balonu girişiminden biri olarak MicroStrategy’nin hisselerinin %95 oranında düştüğünü ve şirketin son Bitcoin alımları ile hisse senedi değerini yükseltmeyi umduğunu belirtti. Crypto Whale konuya yönelik şunları söyledi:


KRİPTO PARA BİRİMLERİNİ ÇEVRELEYEN SON ÇILGINLIKLA MİCROSTRATEGY CEO’SU YENİ BİR HEYECAN OLUŞTURMAK İÇİN BTC’Yİ KULLANIYOR.

NASDAQ’dan elde edilen veriler, MicroStrategy hisse senedi fiyatının azalan talep nedeniyle son 10 yılda düşüş gösterdiğini gösteriyor. Crypto Whale konuya yönelik şunları söyledi:

BİTCOİN’E YAPTIKLARI SON 425 MİLYON DOLARLIK YATIRIM, MANŞETLERE ÇIKMANIN VE DÜŞEN HİSSE SENEDİ FİYATLARI HAKKINDA DAHA FAZLA HEYECAN OLUŞTURMANIN BİR YOLUNDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL.
Crypto Whale: Square Bitcoin’de gerçekten yükselişe geçmedi!
Son yatırım açıklamasından bu yana, Square’nin hisseleri de 130 milyon doların üzerinde değer kazandı. Ancak Crypto Whale, şirketin Bitcoin’de gerçekten yükselişe geçmesi durumunda nakit tutarının %2’sinden fazlasını BTC’ye tahsis edeceğini söyledi. Crypto Whale konuya yönelik şunları söyledi:

SQUARE BURADA BİTCOİN’DE GERÇEKTEN YÜKSELİYORSA, O ZAMAN NEDEN %98 ORANINDA NAKİT TUTUYORLAR VE SADECE %2’LİK BİR BTC’YE SAHİPLER? ASLINDA KİMSE BUNDAN BAHSETMİYOR. YANILTICI VE ABARTILI… BUNLAR HER ZAMAN GERÇEK HABERLERDEN DAHA HIZLI YAYILIR.
 

Üst