Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Usta analist Flood: Bitcoin büyük bir düzeltme görebilir

Ekran Görüntüsü (245).png

Flood ismiyle bilinen başarılı analist, Bitcoin’de çok önemli fiyat hareketlerini doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ünlü .. Bitcoin’de geçtiğimiz zamanlardaki yükselişleri hareketlerini de oldukça isabetli bir şekilde bilen analist paylaştıgı son analizinde , Bitcoin’inin tepe noktasına çıkmış olabileceğini ve ilerleyen yakın zaman dilimi içinde düşüş yaşamasının muhtemel oldugunu bildiriyor. Verdigi ilk hedef seviye ise 14 bin dolarlık fiyat seviyesi.

Kriptokoin kaynaklı haberde , usta analizin orta vadeli hedefinin ise 16.300 seviyesinin üstü olduğu not edilmiş.

Analist Flood yükselişin ivme kaybettiğini düşünenlerden ve akıllarda kalacak bir cümle ile kendi düşüncesini çok net bir şekilde bildiriyor ; ---Şu anda kripto para biriminde uzun süre kalmak akıllıca değil ---

---Yatırım tavsiyesi değildir .Bilgiler kriptokoin haber sitesinden derlenmiştir ---

Düşüş haberleri geliyorsa yükselmesi kaçınılmaz bence:) ne zaman 500 bin olacak 1 milyon olacak 100 bin olacak analizleri çıksa ve yukarı yönlü hareket söylemleri artsa aşağı çakılıyor (büyük çoğunlukla)
Bir yere kadar haklı olabilirsin hocam ama kısa yükseliş neredeyse 12 bin bandından buraya geldi . Hiç prim yapmadı demek zor. Uzun vade için daha yukarısı seslendiriliyor ama yer yer düzeltmeler olmadan bu ilerleyiş zaten saglıklı olmaz.
Özellikle binanceyi , oradaki vadeli işlemleri incelemek gerekli ama ben de bakmadım .Şayet 16 bin üstünde çok fazla long açılmışsa olası çok küçük düzeltmelerde bile bir çok yatırımcı ya teminat tamamlamaya maruz kalacak,ya sistem pozisyon sınırında bu hesapları otomatik kapatacak diger deyişle satacak. Olurda düşüş hızlanırsa bunda balinalar ne kadar etkili olur bilemem ama ters pozizyon da kalan kaldıraçlı hesapların satışları sanırım etkili olur.

BTC ile ilgili bir ara fikirlerimizi belirtip yarışma yapmıştık :) Ancak benim ki tutmadı sanırım :) Ancak böyle devam ederse sıkıntılı zamanlar başlıyor demektir :) Yükselecek haberlerini yakın zamanda alacağımızı sanmıyorum hocam.

Yapmayın. Batırmayın beni :) terste kalmaktan nefret ediyorum :)
Analist veya uzman dediğimiz piyasa aktörleri bazen tam zıttı açıklamalar yapıyor veya algılar çok çabuk değişebiliyor. Uzak değil daha dün yükselişle ilgili analizlerini paylaşıyorduk bugün düşüş söylemli analizlerini.

Yazdığınıza bakılırsa kaldıraçlı piyasada long pozisyonu var sanırım. Öyleyse sıkı takip ediyorsunuzdur umarım , borsacı tabiriyle kol kesmek zorunda kalmamanız temennisiyle.

Analist veya uzman dediğimiz piyasa aktörleri bazen tam zıttı açıklamalar yapıyor veya algılar çok çabuk değişebiliyor. Uzak değil daha dün yükselişle ilgili analizlerini paylaşıyorduk bugün düşüş söylemli analizlerini.

Yazdığınıza bakılırsa kaldıraçlı piyasada long pozisyonu var sanırım. Öyleyse sıkı takip ediyorsunuzdur umarım , borsacı tabiriyle kol kesmek zorunda kalmamanız temennisiyle.
Şaka bir yana bu riskleri alarak bu işlerle uğraşıyorum sonuçta. Kazanmakta var kaybetmekte. Bizimkisi işin esprisi :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri