Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Uzun Hikâye

Uzun hikaye kitabı Mustafa kutlu'nun en iyi eserlerinden birisidir. Kitabın filminin de olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak ben öncesinde filmini izlemiştim. Kenan İmirzalıoğlu'nun başrol olduğu Ali karakteri ile filmde oynayışı, filmdeki tarzı ve hareketleri kitabı okurken gözümde bir bir canlandı. Bir solukta bitirilecek bir kitap olup sosyalist ayrımı ve Türkiye'deki adaletsizliği konu alan Uzun Hikaye kitabı herkesin okuması gereken nadide bir eserdir. Mustafa Kutlu hayatından örneklerle kitabı taçlandırmıştır. Bunlardan bazıları; Mustafa Kutlu'nun babası erken yaşta ölürken küçük çocuğun annesi erken yaşta ölüyor. Mustafa Kutlu yazarlık hukuk yardımcılığı vb. işler yapar iken kitapta yer alan Ali karakteri de bu işlerde yer alıyor. Mustafa Kutlu'nun hayatı göçebe olarak geçmekte olup sürekli şehir değiştirmişken, kitapta yer alan Ali karakteri ve oğlu da bir bir şehir değiştirmiştir. Nadide eserlerden olan Mustafa Kutlu'nun Uzun Hikaye adlı eseri için öncelikli tavsiyem filmini izleyin ve ardından kitabı okumanın zevkini çıkarın. Bir solukta bitirebilecek bir kitap olup herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum. Yüz on dört sayfa sayısına sahip olması da dediklerimin tek kanıtıdır. Şimdiden hepinize iyi okumalar dilerim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri