Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

WALKEN Kazandırıyor mu?

walken token.jpg

WALKEN Kazandırıyor mu? sorusuna cevap verebilmek için öncelikle aşağıdaki konuyu incelememiz gerekiyor. Yani maliyetlerimizi. Walken Para Kazanma öyle hemen olabilecek bir şey değil

Şimdi kazandırıyor mu konusuna gelecek olursak, şuan WLKN Token yaklaşık 1 TL civarında seyrediyor. Ortalama 6 Level bir Cathlete ile (Daha düşüğüyle zaten çekim işlemi gerçekleştiremiyorsunuz) günde 12 müsabaka (2 saatte 1 hak) yaptığınızı ve hepsini kazandığınızı varsayalım. Bunun içinde bayağı bir adım atmış olmanız gerekiyor. Çünkü girdiğiniz müsabakada adım farkları ciddi açıksa kazanma şansının bir o kadar yükselebiliyor. 12 hak kazandınız. 12 hakkınızdan 1,03 WLKN aldınız. toplam 12,36 WLKN etti. 13'e yuvarlayalım onu. 30 gün ile çarptık yani aylık kazancımızı bulmaya çalışıyoruz. Tabi ki maksimumu. 13X30=390 . 1 Lira demiştik WLKN için. 390 TL Aylık kazanç her şey yolunda giderse.

Ben şahsi deneyimlerimle şöyle söyleyeyim ortalama aylık kazanç Level 6 bir CAThlete için 125-150 TL arasında değişiyor. Çok adım attığınızı düşünürsek belki 200 olur.

Level 10 yani en üst seviyede bir CAThlete için durum biraz daha değişiyor diyebilirim. Ortalama getirisi Level 6'ya göre 5 kat fazla. Bu durumda Maksimum kazanç olarak yaklaşık 2000 TL, tahmini kazanç olarak ise aylık 750-1000 TL olarak düşünebilirsiniz. Dediğim gibi her şeyi zamanında yapmanız ve müsabaka haklarınızı kaçırmamanız kaydıyla bu durum. Bir günü unutur, yoğun olur, çok uyur boş geçerseniz bu kazançlar düşecektir.

Şimdi gelelim oyuna nasıl başlayacağımıza. Yukarıdaki konuyu özellikle açmıştım. Maliyet hesabı yapılabilsin diye. Bir CAThlete Level 6 olmadan NFT haline dönüştüremiyorsunuz. NFT haline dönüştürmeye giden yolda da 600 WLKN civarında harcıyorsunuz. Ama kendi marketinde hazır NFT olmuş Level 6 bir CAThlete'yi 400-500 WLKN aralığında bulabiliyorsunuz. Level 10 hedefi olan biri için ise 3200-3250 civarında WLK harcamanız gerekiyor (Bu ücretlere 200 WLKN NFT oluşturma ücreti dahildir), ama pazarında şuan 2600-2750 civarında uygulamanın size vereceği ya da sizin CAThleteniz Level 10 olunca ulaşabileceğiniz ayarda CAThleteler bulabiliyorsunuz.

Şimdi gelelim ne demek istediğime. Oyun içerisinde WLKN toplamak zahmetli bir iş. Özellikle sadece gelişim için topluyorsanız. Seviye atlamanız topladığınız miktarlar ve gereksinimler düşünüldüğünde her level de artacaktır Bu da her levelde beklediğiniz sürenin artması anlamına geliyor. Şahsen gözlemlerim genellikle yatırım yapılarak giren oyuncular olduğu. Bu sayede yatırımlarını çıkarmak adına işlem gerçekleştirebiliyorlar. Ortalama bu fiyatlardan 2.5 ayda bir LVL 10 CAThlete'nin maliyeti çıkıyor diyebilirim. Level 6 içinde benzer bir şey geçerli. Kısaca yatırım yaptığınızda kazanmaya hemen başlıyorsunuz. Ancak yatırımsız önce geliştirmekle uğraşmanız gerekiyor. Bu da ciddi bir süre alıyor diyebilirim. 1 Ayı geçkin. Level 6 olmanızın şart olduğu düşünüldüğünde (en az), Level 6 olabilmek için 600 WLKN ihtiyacınız var. Aylık 200 WLKN ile 3 aylık bir süreç eder ki o seviyelerde kazançlarınızın olmadığını hatırlatayım, level atılıyor ve ona göre kazanıyorsunuz. yani kazançlarınız ilk levellerde çok düşük. Ancak yatırım yapmak istemiyorsanız elbette ücretsiz verilen CAThlete ile seviye atlamaya çalışabilirsiniz. En basitinden Level 6'ya ulaşıp aylık belirli bir miktar kazanç sağlayabilirsiniz.

Sizlere kabaca Walken Kazandırıyor mu? sorusunun cevabını vermeye çalıştım. Yaptığım hesaplamalar kabaca hesaplamalardır. Bu sebeple düşük ya da yüksek kazanç sağlamanızda sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek istiyorum. bu süreçte en basitinden WLKN Token fiyatının düşmeyeceğinin garantisini kimse veremez. Aynı şekilde yükselebilir ve ROI süreniz kısalabilir de.

Bu içerik yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakta olup, bu içerikten kaynaklı yapılan yatırımlardan içerik sahibi ve satoshiturk.com sorumlu değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri