Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Walken Uygulaması Mysberries Kullanımı

Picture134.png

Walken uygulamasının daha önce yeni bir güncelleme ile Mysberries isimli meyveler ile özellik geliştirmeyi aktif ettiğini ve bu meyveleri kendi pazarında sattığını anlatmıştım. Sonrasında da yine yeni bir güncelleme ile %10 şans ile kaybedilen savaşlarda ödül olarak dağıtıldığını söylemiştim. Kısaca üstün körü Mysberries konusundan bahsetmiştim. Çevremde uygulamayı kullanan hatırı sayılır kişi olmaya başladı. Açıkçası nedir bu kadar cezbeden bilmiyorum. Çok büyük uğraşlar sarf etmeden üç beş bir şeyler kazanmak sanırım. Bende Mysberries konusuna açıklık getirmek için son güncellemeleri de kapsayacak şekilde bu konuyu açmayı uygun gördüm.

Mysberries Nedir?

Walken uygulamasının yetenek geliştirme bölümünü aktif etmede kullanılan birimidir.

Mysberries Nasıl Alınır?

Walken uygulaması içerisinde bulunan pazardan alınabilir. Aynı zamanda kaybedilen savaşlarda %10 oranında Mysberries kazanma şansınız bulunmaktadır. Savaştığınız levele göre kazanacağınız miktar değişiklik göstermektedir.

Mysberries Nasıl Kullanılır?

Walken uygulaması içerisinde yetenek yükseltme için yeterli sayıda Mysberries biriktirildiğinde, yetenek geliştirme özelliği pasif olarak devreye girer. CAThlete baktığınızda özelliğini gelişmiş olarak görmezsiniz. Savaş başladığı anda elinizde bulunan Mysberries'e karşılık gelen yüzde yetenek kazancı rastgele bir yeteneğinize aktarılır. Yani bu savaşta Strengh yükseldi diyelim. Bir sonrakinde Stamina yükselebilir. Tamamen şans. Mysberries özellikleri için Mysberries bulundurmaktan başka yapmanız gereken bir şey yoktur. Savaş başladığında gelen yetenek, savaş sona erdiğinde kaybolur. Ancak her yeni savaşta yeniden ortaya çıkar. Yani Mysberries kaybolan ya da harcanan bir şey değil şimdilik.

Kaç Mysberries İhtiyacım Var?

1 CAThlete için bu rakamlar. Sayı arttıkça miktar değişir.

%5 yetenek artışı - 300 Mysberries
%10 yetenek artışı - 900 Mysberries
%15 yetenek artışı - 2000 Mysberries
%20 yetenek artışı - 5000 Mysberries
%25 yetenek artışı - 10000 Mysberries
%30 yetenek artışı - 20000 Mysberries

O kadar sık güncelleme geliyor ki hızlarına ben bile yetişemiyorum. Konuda değişiklik ya da dikkat çekici yeni güncellemeler olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. iyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri