Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Walken Yetenek Geliştirme Güncellemesi

walken token.jpg

Daha önce Walken Token (WLKN) için bir inceleme yazmıştım. Özelikle monotonluğundan ve tekdüzeliğinden bahsetmiştim. Sanırım ekip benim sesimi duydu ve yavaş yavaş yeni özellikler eklemeye başladı.

İlgili konuya : https://satoshiturk.com/konu/walken-nft-oyun-incelemesi.17300/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Walken token ekibi yaptığı son güncelleme ile ücret karşılığı yetenek geliştirme özelliğini getirdi. Oynayanların bileceği üzere Cathlete olarak adlandırılan hayvanlar en fazla 10 level seviyesine kadar getirilebiliyor. Bu seviyede ulaşabileceği maksimum stat değerleri bulunuyor. Ancak bu stat değerlerinin üzerinde özelliklere sahip olabilmek için biraz kesenin ağzını açmanız lazım gibi görünüyor.

%30'a kadar özellik arttırma seçeneğiyle kullanıcılara yeni bir alternatif sunan Walken Token ekibi bu yükseltmelerde küçük oyuncuları da düşünmüş gibi görünüyor.

Mysberries adı verilen meyveler ile ödenen bu yükseltmelerde bu meyveler walken token karşılığı satılıyor. Fiyatlandırma ise şu şekilde:

10 Mysberries = 1 WLKN
50 Mysberries = 4.99 WLKN
250 Mysberries = 22.99 WLKN
750 Mysberries = 68.99 WLKN
1500 Mysberries = 134.99 WLKN
5000 Mysberries = 424.99 WLKN
25.000 Mysberries = 1999.99 WLKN
50.000 Mysberries = 3749.99 WLKN
100.000 Mysberries = 5999.99 WLKN

Yükseltmeler için gerekli olan miktar ise şu şekilde;

300 Mysberries = %5 Yükseltme
900 Mysberries = %10 Yükseltme
2000 Mysberries = %15 Yükseltme
5000 Mysberries = %20 Yükseltme
10000 Mysberries = %25 Yükseltme
20000 Mysberries = %30 Yükseltme

Tabloyu incelediğinizde göreceksiniz ki yükseltmeler arasında ciddi ödeme farklılıkları var. Neden %10 yükseltmeye 900 Mysberries vermek yerine 3 tane %5 Mysberries satın almıyorum sorusunu sorabilirsiniz. Ancak kısaca söylemek gerekirse her zaman aldığınız en büyük yükseltme geçerli olacak şekilde tasarlanmış. Yani %5 yükseltme aldınız. Sonrasında %30 yükseltme daha aldınız. Sonuçta %5 boşuna alınmış gibi bir şey oluyor. Bu arada yükseltmenin random yani rastgele bir stat üzerinden yapıldığını da ayrıca belirteyim.

Kısa zaman önce gelen çiftleşme özelliği ile de NFT özelliği taşıyan ( Minimum Level 6 seviyesinde ve NFT olarak kaydedilmiş) 2 CAThlet çiftleştirilip yeni bir CAThlet oluşturabiliyor. Oluşacak yeni CAThlete ebeveynlerinin özelliğine göre belli bir şansa göre belirleniyor. Çiftleşmeye yönelik Breed Count sayısına göre işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısaca yeni CAThlete üretimi söz konusu oluyor. Elbette belli bir ücret karşılığında.

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Ekli dosyayı görüntüle 11529

Daha önce Walken Token (WLKN) için bir inceleme yazmıştım. Özelikle monotonluğundan ve tekdüzeliğinden bahsetmiştim. Sanırım ekip benim sesimi duydu ve yavaş yavaş yeni özellikler eklemeye başladı.

İlgili konuya : https://satoshiturk.com/konu/walken-nft-oyun-incelemesi.17300/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Walken token ekibi yaptığı son güncelleme ile ücret karşılığı yetenek geliştirme özelliğini getirdi. Oynayanların bileceği üzere Cathlete olarak adlandırılan hayvanlar en fazla 10 level seviyesine kadar getirilebiliyor. Bu seviyede ulaşabileceği maksimum stat değerleri bulunuyor. Ancak bu stat değerlerinin üzerinde özelliklere sahip olabilmek için biraz kesenin ağzını açmanız lazım gibi görünüyor.

%30'a kadar özellik arttırma seçeneğiyle kullanıcılara yeni bir alternatif sunan Walken Token ekibi bu yükseltmelerde küçük oyuncuları da düşünmüş gibi görünüyor.

Mysberries adı verilen meyveler ile ödenen bu yükseltmelerde bu meyveler walken token karşılığı satılıyor. Fiyatlandırma ise şu şekilde:

10 Mysberries = 1 WLKN
50 Mysberries = 4.99 WLKN
250 Mysberries = 22.99 WLKN
750 Mysberries = 68.99 WLKN
1500 Mysberries = 134.99 WLKN
5000 Mysberries = 424.99 WLKN
25.000 Mysberries = 1999.99 WLKN
50.000 Mysberries = 3749.99 WLKN
100.000 Mysberries = 5999.99 WLKN

Yükseltmeler için gerekli olan miktar ise şu şekilde;

300 Mysberries = %5 Yükseltme
900 Mysberries = %10 Yükseltme
2000 Mysberries = %15 Yükseltme
5000 Mysberries = %20 Yükseltme
10000 Mysberries = %25 Yükseltme
20000 Mysberries = %30 Yükseltme

Tabloyu incelediğinizde göreceksiniz ki yükseltmeler arasında ciddi ödeme farklılıkları var. Neden %10 yükseltmeye 900 Mysberries vermek yerine 3 tane %5 Mysberries satın almıyorum sorusunu sorabilirsiniz. Ancak kısaca söylemek gerekirse her zaman aldığınız en büyük yükseltme geçerli olacak şekilde tasarlanmış. Yani %5 yükseltme aldınız. Sonrasında %30 yükseltme daha aldınız. Sonuçta %5 boşuna alınmış gibi bir şey oluyor. Bu arada yükseltmenin random yani rastgele bir stat üzerinden yapıldığını da ayrıca belirteyim.

Kısa zaman önce gelen çiftleşme özelliği ile de NFT özelliği taşıyan ( Minimum Level 6 seviyesinde ve NFT olarak kaydedilmiş) 2 CAThlet çiftleştirilip yeni bir CAThlet oluşturabiliyor. Oluşacak yeni CAThlete ebeveynlerinin özelliğine göre belli bir şansa göre belirleniyor. Çiftleşmeye yönelik Breed Count sayısına göre işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısaca yeni CAThlete üretimi söz konusu oluyor. Elbette belli bir ücret karşılığında.
Bu bir oyun mu tam olarak anlamadım. Güzel miktarlar kazandırıyo mu acaba?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri