Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Watford Fan Token Ön Satış Bitci

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images - 2022-05-09T142240.426.jpeg

Yerli teknoloji ve blockchain firması olan Bitci global anlamda yaptığı anlaşmalar ile önemli kulüp ve milli takımlara fan token desteği sunmaktadır. İngiltere de devam eden ve sıkıntı yaratan regülasyon nedeniyle İngiliz kulüpleri fan token çıkartmada sorun yaşamamışlardı. Bu sebeple bir yıldır bekleyen Bitci watford Fan token ön satış ve listelemesi 9 mayıs saat 15:00 itibari ile Bitci.com üzerinden başlatılıyor.

Bu anlamda 20 milyon watford Fan token 0.1 euro fiyatı ile TL ve usdt cinsinden satışa çıkartılacak. Bitci coin tarafından çıkartılan fan tokenler dünyada bir ilk olarak geri alım garantisi altında satışa sunulmaktadır. Bu sayede de kullanıcıların en az zararı görmesi sağlanmaktadır.

Watford Fan token ön satışın ardından 16 mayıs tarihinde Bitci.com üzerinde Bitci paritesi ile listelenecektir. Ön satışlarda kullanıcıların maksimum alım miktarı ise kullanıcıların elinde bulunan Bitci miktarına göre belirlenecektir.

Watford 1881 yılında kurulmuş İngiltere' nin köklü spor kulüpleri arasında yer almaktadır. 2015 yılında Barclays Premier ligine yükselen kulüp halen burada mücadele etmektedir. Kulübün lakabı eşşek arısı olduğu için sarı ordu olarakda anılmaktadır.

Not: yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Öncelikşe Reklamsa silernisiz.Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kesinlikle bir arkadas uyarısı olarak bitcinin olduğu hiçbir şeye yatırım yapmayın. Açıklamalarda bulunan geri alım garantisine inanmayın muhtemelen geri alım için en az 10k bitci almanız gerekiyordur zaten geri alım yaparken bitci o kadar düşürülüyor ki geri alım bile sizi zor kurtarıyor

Öncelikşe Reklamsa silernisiz.Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kesinlikle bir arkadas uyarısı olarak bitcinin olduğu hiçbir şeye yatırım yapmayın. Açıklamalarda bulunan geri alım garantisine inanmayın muhtemelen geri alım için en az 10k bitci almanız gerekiyordur zaten geri alım yaparken bitci o kadar düşürülüyor ki geri alım bile sizi zor kurtarıyor
Reklam değil tanıtımdır geri alım için 30 bin Bitci şartı var evet geri verirken Bitci miktarını yaptırdığınız TL ye göre geri veriyorlar ben ilk gününden beridir bitcide işlem yapıyorum düşen piyasada zarar ettirmeyen bir şey görmeden 1den alıp 0.1 den satan yatırımcıya millet ne yapsın

Reklam ve tanıtım arasında anlam olarak pek fark yok. Artı olarak düşen piyasayla alakalı değil bitci coini ve tokenleri yükselişte bile bitcoin zirve yaptığında bilen hemen hemen her zaman düşüyordu maalesef hayal kırıklığından başka bir şey değil.ytd

FAN tokenler gittikçe artıyor ama ben o tokenlerde artık işlem yapmamaya çalışıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri