Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Web site - Adsense Hakkında Bilgisi olan

burk1

Uzman Çavuş
Adsense pinli-pinsiz olayı nedir adsense ile insanlar nasıl para kazanıyor,
web site aracığıyla nasıl oluyor detaylı bilgi verebilecek forumdaşları bekliyorum teşekkürler

Adsense pinli-pinsiz olayı nedir adsense ile insanlar nasıl para kazanıyor,
web site aracığıyla nasıl oluyor detaylı bilgi verebilecek forumdaşları bekliyorum teşekkürler
şuan kullandığım adsense hesabını yıllar önce açmıştım
hatırladığım kadarıyla. hesabınızı doğrulamak için belirtmiş olduğunuz adrese zarf ile pin kodu geliyordu
bu pin kodunu adsense panelinizde gerekli bölüme girdiğinizde hesabınızı onaylıyordu bu işleme PİN'li hesap deniyor

Diğer şekli ile adsense hesabı açılmış site falan onaylatılmış ama pin girilmemiş sıfır hesap anlamına geliyordu sanırım.

inan hatırladığım kadarı ile yazıyorum :) ufak bir araştırma böyle bir sonuç bulacaksındır %90

şuan kullandığım adsense hesabını yıllar önce açmıştım
hatırladığım kadarıyla. hesabınızı doğrulamak için belirtmiş olduğunuz adrese zarf ile pin kodu geliyordu
bu pin kodunu adsense panelinizde gerekli bölüme girdiğinizde hesabınızı onaylıyordu bu işleme PİN'li hesap deniyor

Diğer şekli ile adsense hesabı açılmış site falan onaylatılmış ama pin girilmemiş sıfır hesap anlamına geliyordu sanırım.

inan hatırladığım kadarı ile yazıyorum :) ufak bir araştırma böyle bir sonuç bulacaksındır %90
Hatırladığınızın dışında bir şey yok. Pinlenmemiş hesapla ödeme alınmaz. Para da reklam gösterimi ve tıklanmasıyla kazanılıyor. Klasik mantık yani.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri