Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Web Sitesi Danışmanlığı

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Hocam Merhaba

Ben ilerleyen zamanlarda bir web sitesi açmayı planlıyorum bununla ilgili sormama gerekenle var yardımcı olursanız sevinirim .
öncelikle ben 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum üniversitede php, html üzerine yoğunlaştım ve veritabanı kayıtlı web siteleri yaptım azbuçuk tecrübem var diyebiliriz.
benim istediğim şey ise forumda web sitesinde gelir elde edip bu işlerden anlayan ve danışmanlık (ücretli/ücretsiz) yapabilecek hocalarımız varmı bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

Teşekkürler
İyi Forumlar...

Websitesi yapmak işin ilk kısmı diger önemli kısımlar ise kitle elde etmek bu kitleyi elde tutmak. Kitleyi elde tutamazsan para kazanamazsın. Para kazanmak için senin kullanıcıları nasıl kullanacagın hangi firmaları kullanacagın önemli. Ayrıntı fazla website kurmak işini ben santranç oynamaya benzetiyorum iyi stratejiyle kazanırsın.

Websitesi yapmak işin ilk kısmı diger önemli kısımlar ise kitle elde etmek bu kitleyi elde tutmak. Kitleyi elde tutamazsan para kazanamazsın. Para kazanmak için senin kullanıcıları nasıl kullanacagın hangi firmaları kullanacagın önemli. Ayrıntı fazla website kurmak işini ben santranç oynamaya benzetiyorum iyi stratejiyle kazanırsın.
Hocam trafik sağlayabilecek arkadaşlar var ancak onların sağladığı trafik benim siteme zarar verirmi ayrıca ben bir bilgi paylaşım gibi site açıp adsense reklamları alırım diye düşünüyordum

hocam elbet belli başlı tecrüben vardır buna istinaden açmayı düşündüğün sitenin konusu ne olacak onu netleştirmeden böyle birseye kalkma çünkü herkesin bildiği gibi her konuda okadar çok çöp site varki açmayı düşündüğün sitede bu çöp siteler arasında yer almasın

Trafiği organik sağlamazsanız site daha ilk denemeden başarısız olur. Siteye kopya içerik çekerseniz site çöp olur. Sitenize eklediğiniz içerik günde 2 tane bile olsa özgün olmalı. 1 Yıla kadar sürebilir bir çevre oluşturmak, siteyi doğal şekilde yükseltmek ama linkleriniz googleda kalıcı olur. Diğer şekilde ise google banladığında linkleriniz aramada dahi sonlarda çıktığında kazanç isteği maalesef sonuçlanmaz.

Benim amacım yurtdışı sitelerinden özenmek aslında aklımda kesin bir konu yok değerlendirme yapacağım daha o aşamadayım ama fikirleriniz ve tecrübeleriniz önemli öncesinde danışayım dedim dedim hocalarım
Yorumlar için teşekkürler :)

İngilizce makale sitesi / blog sitesi açanlar oluyor. Özgün yazılar yazıyorlar. Translate ile değil tabi. Konuşma diliyle yazıldığında ziyaretçi çekebiliyor. Bu tip sitelerde kazanç daha fazla da olabiliyor. Adsense / Google özgünlüğe her zaman dikkat ediyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri