Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Web Sitesi Tasarlama Platformları

Merhaba.

Google Domains'ten (fiyatı çok uygun olduğu için) alan adı aldım. Şimdi bir web sitesi oluşturacağım ama ücretsiz ve Türkçe bir platform arıyorum.

Wix'i önerenler oldu ama Wix'te kendi alanımı bağlayabilmem için eksta ücret talep ediliyor. Ben ise Google Sites tarzı hem kaliteli, hem Türkçe, hem de bedava bir platform arıyorum.

Ama tabii Google Sites'ta da reklam alamıyorum. Çünkü oradada kod erişimi yok.

WordPress'te de kendi alan adımı bağlayabilmek için ekstra para talep ediliyor..

Webnode'yi hiç denemedim. Bilmiyorum.

Vesselam siz ne önersiniz? Bana göre bir platform var mı?

Teşekkürler.

Öneri için teşekkürler hocam. Kaydoldum ama bunlar da para istedi.

Webnode'yi denememiştim. Az önce elimi atmışken ona da üye oldum ama onlar da para istedi.

Millet para göz olmuş. :)
Hocam o ücretin bağlama ücreti olduğuna emin misiniz? Ben Godaddy ve Wix kullandığında bağlama ücreti değil de direk domain ücreti veriyordu. SatoshiTurk hocamın dediği gibi ufak bir yazılım bilginiz var ise AWS öneririm. Ama önce AWS'nin ücretsizi kalkmadıysa alışmak için bir dene.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri