Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XRP Obo Formasyonunda mı?

R

Ramazanakbulut

Misafir
Öncelikle bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir keyifli forumlar

XRP mahkemeden kazandığı dava ile güzel bir motivasyon ile çıkışa başlamış ve 4 ₺ civarında iken 4 katına kadar bir yükseliş yapmıştı buda acaba tekrardan yükselişine devam edebilir mi ?soruları büyümeye başlarken merkez bankası açıklaması ve Amerikanın kripto para piyasasını etkilemesinden nasibini alar ripple’ın günlük grafiğinde akıllara acaba mı dedirtir gibi oldu

2383316B-93D0-418B-80B8-212AE3B46699.jpeg

RSİ indikatörüde bir çıkışın başlayacağı yönde işaret gösterir gibi ama devlet etkenleri devam ederse grafik başlamadan bitmiş olabilir bence Kripto borsa pandeminin bu sene bitmesi halinde rahatlığa geçme eğilimi gösterebilir diğer bi ripple ihtimaline geçelim

•İKİLİ TEPE FORMASYONU
Bu formasyonumuzun gerçekleşmeside sonucu değiştirmez çünkü Omuz Baş Omuz ve İkili Tepe formasyonlarının bitmesi sonucunda düşüşe geçtiği bilinmekte.

bu konuda sizleri uyarmak istedim devlet etmenlerinin olumlu bir yönde seyreltmesi şu an için imkansız gibi duruyor bu yüzden her işlem yaparken stop limitleri belirlemek bizi çok şeyin önüne geçirecektir

Tekrardan belirtiyim bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir eklemek istediklerinizi iletirseniz sevinirim

Başlıkta sorduğun soruya cevaben şöyle diyebilirim ki bir formasyonun onaylanması için gereken veri tabloda kesinlikle yok .

Hatta bu grafik TOBO ya bile gidebilir :)

Başlıkta sorduğun soruya cevaben şöyle diyebilirim ki bir formasyonun onaylanması için gereken veri tabloda kesinlikle yok .

Hatta bu grafik TOBO ya bile gidebilir :)
RSİ ile basettiğim bölümtam okumadınız galiba seyrelme durumunu ona dayanarak bahsettim (yatırım tavsiyesi değildir)

Ben de dikkat edersen RSI seyrelmesi değil OBO formasyonu hakkında yorum yaparak, bu bir OBO mudur? sorusuna cevap verdim.
RSİ yükselişe geçtiğinde artış yaşamış demek oluyor kısaca dibe düşüş yaşadıktan sonra yukarıya doğru hareketlenmesi var TOMO olabilmesi için rsinin biraz daha üstte kırılma girmesi gerektiğini düşündüğüm için eklemedim (yatırım tavsiyesi değildir)

Evet ramazan RSI yükselince ne anlama geldiğinin farkındayım. Ama sen de şu
RSİ yükselişe geçtiğinde artış yaşamış demek oluyor kısaca dibe düşüş yaşadıktan sonra yukarıya doğru hareketlenmesi var TOMO olabilmesi için rsinin biraz daha üstte kırılma girmesi gerektiğini düşündüğüm için eklemedim (yatırım tavsiyesi değildir)
Evet ramazan RSI yükselince ne olur farkındayım. Sen de şunu farket ki daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi (her iki mesajımda da gayet net olduğumu düşünüyorum.) ben OBO mudur? değilmidir? sorusunu cevapladım RSI ile ilgili tek bir kelime yok verdiğim ilk cevapta.

TOBO fikrini ileri sürerken bunu RSI ile destekleyeceksen bizi ikna edecek bir veri sunmalı yada bağlantı vermelisin. Yazında bu dikkate değer bağlantıyı göremediğim için doğal olarak tek elle tutulur iddayı bilgim çerçevesinde cevapladım.

Evet ramazan RSI yükselince ne anlama geldiğinin farkındayım. Ama sen de şu

Evet ramazan RSI yükselince ne olur farkındayım. Sen de şunu farket ki daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi (her iki mesajımda da gayet net olduğumu düşünüyorum.) ben OBO mudur? değilmidir? sorusunu cevapladım RSI ile ilgili tek bir kelime yok verdiğim ilk cevapta.

TOBO fikrini ileri sürerken bunu RSI ile destekleyeceksen bizi ikna edecek bir veri sunmalı yada bağlantı vermelisin. Yazında bu dikkate değer bağlantıyı göremediğim için doğal olarak tek elle tutulur iddayı bilgim çerçevesinde cevapladım.
OMO olursa diye cizdiğim yön haritasının altında rsi mevcut kırmızı çemberde ve yukarıya seyreldiğini görebiliyoruz ama daha anlaşılır yaparım sorun değil :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri