Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XRP Ripple Mahkeme sonucu Ne Olur

XRP Ripple Mahkeme sonucu Ne Olur

Çoğunluk genel olarak Xrp lehine sonuçlanmasını bekliyor gibi ama satoshiturk müdavimleri neler düşünüyor bakalım?

Bence ripple bu davadan olumlu bir sonuç ile çıkmalı aksi olursa piyasada kısa süreli bir düşüş olur.
Merkezi bir sistem olması piyasada ripple için bir dezavantaj oluşturuyor.
Sevemediğim bir birim. Umarım güzel sonuçlanır.

böyle bir soru için güncel bilgi almak gerekir müdavimleri alalımşuraya :)

@gkkrlmz @Sena Yılmaz @Vonzarovich @yecele @Teknik Analiz @KriptoLuis @Bonarous @Theleoncoin @mocker @cruan @Gknacr @Rengarengo @Hitasyurek @Juf @LeoVinci @immortal_code

bir bakışta aklıma gelenler :)

Diğer coinlere yapamadıklarını farklı olduğu için ripple yaptılar bu davada ne aradıklarını kendileri de bilmiyor. Menkul kıymet olarak kabul edecekler bence belki bazı faaliyet kısıtlamaları getirilebilir. XRP sevmesem de zamanında çok terste bıraktı beni bu davayı kazanacak ama daha bir kaç duruşma daha uzar diye düşünüyorum.

17 bin oldu, piyasadaki toplam jeton sayısı. Ripple'ı unutun gitsin. Emin olun iki-üç günlüğüne ufak bir düşüş olur en fazla.. Tabii mahkeme aleyhte sonuçlanırsa.

O yüzden hiç girmedim, girmiyorum. Göze alınacak kadar kıymetli bir risk göremiyorum ortada.

YTD.

Bence ripple bu davadan olumlu bir sonuç ile çıkmalı aksi olursa piyasada kısa süreli bir düşüş olur.
Merkezi bir sistem olması piyasada ripple için bir dezavantaj oluşturuyor.
Sevemediğim bir birim. Umarım güzel sonuçlanır.

böyle bir soru için güncel bilgi almak gerekir müdavimleri alalımşuraya :)

@gkkrlmz @Sena Yılmaz @Vonzarovich @yecele @Teknik Analiz @KriptoLuis @Bonarous @Theleoncoin @mocker @cruan @Gknacr @Rengarengo @Hitasyurek @Juf @LeoVinci @immortal_code

bir bakışta aklıma gelenler :)
Artık XRP ve SEC başlıklı haberlere tıklamıyorum bile. Çünkü bir sene oldu ve binlerce sayfa dava dosyası var, başta SEC'in kazanacağı kesindi sonra farklı şeyler oldu. Sonucunu da umursamıyorum açıkçası. :)

SEC- Ripple davası bir tür oyuncağa dönüştü. Aylar önce anlaşma zemini buşmuşlardı sanki. Cezanın miktarı konusunda anlaşmadıklarını okumuştum. İlk zamanlarda piyasa üzerinde etkileri oluyordu ama eskisi kadar etkili değil artık. Gerçi, belli olmaz SEC, Ripple üzerinden kripto para birimlerine yönelik kayıt şartı falan getirebilir. Merkezi ya da değil. Kitabına uydururlar.

Uzun süreler içerisinde; zaman zaman coin gündemini meşgul eden haber ve yorumlara şöyle bir bakıyorum da, Ripple sanki önceki kadar konuşulmuyor gibi geliyor. Ripple için ayrı bir ilgim söz konusu olmamakla birlikte, mahkeme haberleri sebebiyle sıcak bakamıyorum bile. Sonuç ne olur ayrıca merak ediyorum tabi.. :)

Bu dava kripto piyasasının hızlı büyümesine engel oldu. Bir süre daha davayı sürdürerek hız kesmeye devam edecekler.

Ripple özelinde saydırdığım onlarca yorumum var. Burada kendimi tekrar etmek istemiyorum. Kripto para felsefesine ters hareket eden Ripple ve XRP yok olması gereken bir sistem; fakat bankaların çıkar güdüsü ile tercihen XRP'i daha yakın hissetmesi üzerine kolu kanadı güçlü duruyor.

Diğer taraftan SEC'in bu dava ile kripto paralara sempati duyabileceği ihtimali de var.

Sonuçta XRP davayı kazanıp aklanırsa tüm kripto para piyasası heyacanlanır; fakat herkesin işine gelmez. Bu yüzden dava kaybedilse de kazanılsa da kripto para piyasasında aşırı hareketlilik gözlenmeyecektir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Olumlu olur para herzaman adaleti satın alır. XRP 1 dolardan 0.25 e düştü dava haftası sonra 2 dolara gitti peki nasıl ? Para Adaleti heryerde olduğu gibi satın aldı. Ve satın alacak. Bakmayın dumpa pumpa silkeleme operasyonları. Bu arada Rusyaya haksız uygulanan Swift operasyonu uzun vadede XRP' ye yarayacaktır. Sorusu olan varsa buyursun :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri