Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yasu Inu (YASU) Yeni Çıkan Potansiyel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
indir (3).jpg

Son zamanlarda insanlar geleneksel olarak bilindik kripto paralardan çok ön satış ya da meme tokenlara ilgi göstermeye başladı. Elbette günümüz trendleri belli Metaverse, NFT vs. bu trendleri takip etmek akıllıca. Ancak kar oranları düşük olduğundan insanların asıl aradığı kısa zamanda 100x-1000x yapma potansiyeline sahip tokenlar.

Bu sebeple bugün denk geldiğim ve hakkında kısa bir araştırma yapma fırsatı bulduğum bir tokenı sizlerle paylaşmak istiyorum. Piyasaya gireli birkaç gün olduğunu ve bu tip kripto paraların büyük risk taşıdığını belirterek yazımıza başlayalım.

Karşıma çıkan Token başlıktan da anlaşılacağı üzere Yasu Inu (YASU). Klasik son zamanların modası köpek simgesine sahip bu token kısa zaman önce piyasaya sürüldü. Sitesini incelediğimde takıma dair herhangi bir bilgiye ulaşamamakla beraber sosyal medya hesapları üzerinden gerçek kişilerin takımda olduğu bilgisine ulaşabildim. Ancak kimdirler necidirler bilemiyorum. Zaten açık etmek isteseler sitelerinde alenen yayınlarlardı. Ekip söylenene göre İspanyol, İngiliz ve Yunanistan vatandaşlarından oluşuyor. Birde bizim Temel gelse tam fıkralık olacak yani :)

Yasu Inu (YASU) projesi kendilerini bir meme token olarak değil bir Defi token olarak tanıtıyor. Ulaşabildiğim bilgilere göre yakın zamanda NFT marketlerini aktif etmeyi planlıyorlar. NFT'lerde hazırlanıyor deniliyor. hatta bir konuşmada %80 hazır olduğunun paylaşıldığını gördüm. Dediğim gibi doğruluğunu kanıtlama imkanım yok.

Her alım satım işleminde %3 holders ödemesi ve %3 marketing fonu kesintisi mevcut. Ayrıca %1'lik oran her alım satım işlemi esnasında yakılıyor. Şuan için Toplam arzın yüzde 3,5'i yakılmış durumda.

Son olarak ciddi bir reklam politikası izleyeceklerine dair söylemleri mevcuttur. Twitter fenomeni Kripto Zenci tarafından projenin tanıtılacağı söyleniyor. Henüz doğrulama alamadım bu konuda.

Bu tip projelerin yüksek kazanç yanında yüksek riskleri de içerisinde barındırdığını bilerek yatırım yapıp yapmama kararı alın. Ben buna benzer 20'nin üzerinde projeye dahil oldum şu ana kadar. 2 tanesi yürüdü, 10 tanesi çöp oldu. Diğerleri beklemede. Şuan maliyetin çok çok üstündeyim ancak tabi ki de şans faktörünün etkin rol oynadığı bir durum. Yatırım yapmayı düşünenlere de üzülmeyeceğiniz miktarlar kullanın ve sosyal medya kanallarında yapılan gaza getirme çabalarına kapılmayın. tatmin miktarna ulaştığınızda en azından kardan pay alın.

Yasu Inu PancakeSwap üzerinden alınabilmektedir.

Sözleşme numarası : 0x1762ABCaB7F22481cBa778fB078d97ee96bc3Eb2

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bol kazançlar.

Son düzenleme:
Ekip söylenene göre İspanyol, İngiliz ve Yunanistan vatandaşlarından oluşuyor. Birde bizim Temel gelse tam fıkralık olacak yani
:):)
En son aldığım meme tokeni de bugün elimden çıkarttım küçük bir zararla.
Daha da memelere el sürmem :ROFLMAO::ROFLMAO:

Yarın birkaç projeden bahsetmeyi düşünüyorum. Sağlam destekçileri bulunan, henüz fiyatlanmamış ve piyasa değeri çok yüksek olmayan diyelim. Tabi, şu migrenim rahat verirse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri