Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yatırımsız Kazanç Yoktur!!

Yatırımsız kazancı daha çok bu tür kazançlara yeni adım atan kişilerce tercih ediliyor. Başka bir ifadeyle risk almadan acemiliğini atarak yatırımlı kazanca geçmeden önce yatırımsız kazanç basamağını kullanmak isteyenlerin tercihi.

Bence de Yatırımsız kazanma yoktur çünkü internetten para kazanma da bile bir cihaz, internet gibi şeyler gerekli bunlarda yatırım olur

Bende emeğiniz yatırımınızdır diyorum. Emeğinizi değersiz görüyorsanız o ayrı

Bence yatırım öylece durduğu yerde emek olamaz bi açıklama yapmak gerekir.
gördüğümüz üzere birden fazla coin türü var buna şans eseri bir adet yatırım yapıpta kazanç elde edilebilir aksine çok güvendiğimiz yatırım olarak gördüğümüz coin bizim yatırımımızı çöp yapabilir bence en güzeli emlak yani gayrimenkul yatırım daha güvenilir olur en azından emek ortaya koyarak yaparız ve gözle görülür ve değer kaybetmeyen bi olay ortaya çıkmış olur yatırımımıza emek demek için emek sarf etmek gerekiyor.
Emeksiz yemek olmaz bence öylece gelir öylece gider .
benim demek istediğim tabikide gayrimenkul satın al daha iyi demiyorum ama emek gözle görülür şekilde olur ve inandığın bir görsel ortaya çıkar.

yatırımsız kazanç bazen çıkıyor karşına ama emek ile yapman gerek tabi

Ekli dosyayı görüntüle 983

Öncelikle kişisel olarak sinirimi bozan "Yatırımsız kazanç" tabirinin bu aralar çok karşıma çıkmasından dolayı bu yazıyı kaleme alma gereği duydum. kimse üstüne alınmasın. Kişisel bir takıntı benimkisi.

Evet doğru duydunuz. yatırımsız kazanç yoktur. Yatırımsız kazanç adı altında sunulan tüm sistemlere aslında farkında olmadan yatırımınızı yapıyorsunuz. Nasıl oluyor bu yatırım:

En iyi örneğini bulunduğumuz forum için vereyim. Buraya teknik olarak bir para yatırıyor musunuz? Hayır. Ama burada emek sarf ediyorsunuz. yani emeğinizi yatırıyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken emeğinizin karşılığından kazandığınız bedelin ne denli emeğinizin karşılığı olduğudur. Birde piyasa şartları var tabi ki. En önemlisi de emeğinizi verseniz bile ortaya çıkardığınız ürün ki burada yazılarınız oluyor. Af buyurun çöp niteliğindeyse ve bu ürün karşılığında kimsenin vermeyeceği bir ödeme yapılmışsa, en dipten bile olsa fazla almışsınız demektir diyebilirim. Yani benim şahsi görüşüm en çok dikkat etmeniz gereken şey saatinize ya da gününüze değer biçmek. Benim biçtiğim bir değer var ve o değerin altında sevdiğim durumlar haricinde çalışmam. Toparlarsak

- Ürettiğiniz ürünün kalitesi,
- Ürününüze biçilen değer,
- Ürünü ürettiğiniz zaman, sarf ettiğiniz emek,
- Kendinizin zamanınıza ve emeğinize biçtiğiniz değer.

Bu dörtlü dengedeyse o sistem sizin için durmaya değerdir. Dediğim gibi bazen sevdiğiniz eğlenceli projeler olabiliyor. Onları istisna tutuyorum.

Kısacası Yatırımsız kazanç yoktur tabirini unutmanızı tavsiye ediyorum. hayatınızdan, eşinizden, çocuğunuzdan, sevgilinizden, ailenizden çaldığınız zaman ve uğraştığınız emek sizin en temel yatırımınızdır. Bol kazançlar. İyi forumlar.
play to earn projeler ile küçükte olsa yatırımsız kazanç mümkün.

Tabi ki emek olmadan yemek olmaz. O yüzden çok araştırdım aslında birçok site sizlere bir şeyler karşılığında para vermeyi teklif ediyor. Ama her site güvenilir olmuyor. O yüzden daha makul, akla yatan yerler tercih edilmeli. Teşekkürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri