Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yazı Yazarak ve Konu Açarak Günde 130 TL Para Kazan ( ÖDEME KANITLI ) 2021

dijitalrehber

Uzman Çavuş
SataoşhiTürk sitesinden sonra diğer sitemizin tanıtımıda sizlerle arkadaşlar. Bizler için emek sağlayan tüm admin kardeşlerimize cok teşekkür ederiz.
Bugün sizlere internetten para kazanma yöntemlerinden yazamazsın sitesini tanıttım. Sizlerde tüm açtıgınız konulardan kelime başına para kazanmak
istiyorsanız yazamazsın sitesine mutlaka gelmeniz gerekecektir. SatoşhitTürk sitemizde oldugu gibi oradada kurallar mevcuttur bu yüzden üye olan arkadaşlarmız SatoşhiTürk sitesinde uydugu kurallara bizzat yazamasın sitesindede uymak zorundadır. Sizlerde gercekten birşeyler kazanmak istiyorsanız emek vermenız gerekmektedir.
Bu gercek hayat içinde geçerlidir arkadaşlar çalışmayan adama para vermezler. Bu yuzden sizlerde bu iki sitenin yazarları olabılmenız için emek vermenız gerekmektedir.
Şimdiden tüm arkadaşlara bol kazançlar dilerim. Yazamazsın site tanıtım linkini aşşağıya bırakıyorum sizlerde neler yapmanız ve neler yapmamanız gereken herşey açıkladım videou izleyerek hem bilgilenmiş olur hemde bana destek olursanız sevinirim. Şimdiden iyi seyirler.

https://youtu.be/AUFit8_6TpE

Eğer yeni başlayanlar kısmında yapılan duyuruları okumuş olsaydınız bu yazdıklarınızın ban sebebi olduğunu bilirdiniz. Yatırım tavsiyesi vermek tarzındaki paylaşımlar ve başlık üslubu hakkındaki uyarıları dikkate almanız gerekirdi. @SatoshiTURK

Eğer yeni başlayanlar kısmında yapılan duyuruları okumuş olsaydınız bu yazdıklarınızın ban sebebi olduğunu bilirdiniz. Yatırım tavsiyesi vermek tarzındaki paylaşımlar ve başlık üslubu hakkındaki uyarıları dikkate almanız gerekirdi. @SatoshiTURK
Kardeş farkındaysan burada paylaştım burası borsa sitesi değilki gelın yatırım yapın diyeyim öyle bişede demiyorum ben sitenin tanıtımını yaptım farkındaysan sitede sag solda reklamlar yer alıyor ve o reklamlar nerden gelıyor adsense adsenseye reklam veren ve para yatıranları bılıyormuydunuz bu kısımda onun gibi adamın sıtesı vardır reklam alıp kitle yükseltmek istiyorsa alabılır herkesın özgür hakkı. Ben neyden ban yiyip yemıcegımı bılıyorum admini etiket yapıp görmesini sağlamana gerek yok adam görüyor zaten herkesı. @SatoshiTURK

Ban sebebi içeren bir konu değil sadece kategori yanlış.
Mobilden giren kullanıcılarımız tam kategorileri görmekte zorlanıyorlar.
Ayrıca hem @ilhntsdmr hemde @dijitalrehber 'e Teşekkür ederim sitemizi gerçekten gerektiği gibi kullanıyor olmanız sevindirici.
Umarım herkes sizler gibi faydalı olmaya çalışır.

Konu gerekli kategoriye taşınıyor ve konu başlıklarının tamamı büyük yazılmış bu düzenleniyor.
Birbirimizi yoracak sohbetlere girmeyelim arkadaşlar :) herkes keyifle sitede zaman geçirsin bence :)
Keyifli forumlar herkese....

Youtubedeki başlığı yazdıgımdam sadece ödeme kanıtlı kısmı büyük yazılmış bunun için admin kardeşim özür borcluyum telden giriyorum genelde pc başında pek vaktım olmadıgından. Maksadım herkese faydası olması için paylaşım yapmıştım. Değerlendirmen ve bizlerden memnun olman gercekten cok sevındırıcı ve grurlandırıcı tekrardan hersey için teşekkür ederim @SatoshiTURK

Yazamazsın.com a nedense 3 saattir erişim sağlayamıyorum. Bir problem mi oldu acaba merak konusu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
kroisos595
Geri