Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni üyeyim-

• Konbuyu başlatan Misafir474
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Misafir474

Misafir
Merhaba arkadaşlar dün kayıt oldum satoshitürk sitesine yeni üyeyim 30 tane mesajımın olmasına ragmen yeni konu açmama ragmen herhangi bir ödüllendirilme yapılmadı bana satoshitürk sitesinde 25 mesaj veya konudan sonra para kazanma açılıyor denildi cüzdandan veya farklı biryerden etkinleştirmemi yapmam gerekiyor.

hoş geldiniz, cüzdanınızı aktifleştirmediyseniz kazanç sağlayamazsınız
Bitcoin adresim kısmında bitcoin adresim yazıyor cüzdan nasıl aktifleştirilir.

kazanç sisteminiz aktif zaten şu anda. Bitcoin adresim kısmında da cüzdan adresiniz mevcut zaten. :)
mevcut fakat bana neden yazdıgım yazıdan sonra örnek veriyorum 0.00000068 btc kazandınız gibisinden mesajlar gelmiyor yazdıgım yazının altına bana hiç btc verilmedi yazdıgım konulardan dolayı

mevcut fakat bana neden yazdıgım yazıdan sonra örnek veriyorum 0.00000068 btc kazandınız gibisinden mesajlar gelmiyor yazdıgım yazının altına bana hiç btc verilmedi yazdıgım konulardan dolayı
kazanç sisteminiz yeni aktifleşti çünkü aktifleşmeden önce btc kazanamazsınız. ayrıca yayınladığınız konu 50 kelimeden azsa btc verilmiyor.

Son düzenleme:
sagolun bilgilendirdiginiz için büyük ihtimal 50 kelimeden az yazdıgım için btc verilmedi.
öncelikle hoş geldiniz
paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
umarım daimi kullanıcılarımızdan olursunuz.
sizden ufak bir ricam var,
paylaşımlarınızda okunaklı olması adına satır başı, paragraf gibi durumlara özen gösterin lütfen.

mobilden girdiğimizde çok göz yorucu ve korkutucu olabiliyor :)
örnek aşağıda :)

1653166935706.png

öncelikle hoş geldiniz
paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
umarım daimi kullanıcılarımızdan olursunuz.
sizden ufak bir ricam var,
paylaşımlarınızda okunaklı olması adına satır başı, paragraf gibi durumlara özen gösterin lütfen.

mobilden girdiğimizde çok göz yorucu ve korkutucu olabiliyor :)
örnek aşağıda :)

Ekli dosyayı görüntüle 11128
Tamam daha dikkat edecegim bundan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri