Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yobit borsası makale yazarak ve yorum yaparak para kazanma

heraclees

Kıdemli Çavuş
Merhaba, forum içerisinde sorulduğunu gördüğüm için bu konuyu açıyorum.
Yobit borsasının kendi forumu olan cryptotalk'da yazdığımız konu başına 1000 satoshi ödül veriyor.
cryptotalk : https://cryptotalk.org
yobit borsası: https://yobit.net/?bonus=cNVpc
Şimdi bazı önemli bilgileri vereyim.
İki sistemede üye olduktan sonra öncelikle https://yobit.net/en/paybyposts/# bu adrese gelip şuradan hesabımızı şu şekilde bağlıyoruz.
Ekran Alıntısı.JPG

Resimde işaretli yer sizde boş olacak oraya Cryptotalk a üye olduğunuz mail adresinizi yazmanız gerekmekte, sonrasında bu şekilde bir kod olursa bağlantı başarılı demektir.

bundan sonrasında işimiz tamamen cryptotalk sitesi ile, Cryptotalka geçiyoruz ve ister konu açarak ister konulara yorum yaparak ödül almaya hak kazanabiliriz.
ilk 100 yorumdan sonra günlük 20 yorumdan ödül alma sınırı geliyor, her yorum başına 1000 satoshi ödül kazanma şansınız var.

Sistemde ödüllerin borsaya yansıma olayı şu şekilde oluyor.
Yazdığınız yorumlar 1 hafta boyunca inceleme yapılıyor ve sonrasında eğer uygunsa uygun olan yorum başına 1000 satoshi bakiyenize geliyor.
Günlük sınırsız yorum atabilirsiniz ama 100 yorumdan sonra sadece 20 onaylı yorumunuz için ödül alacaksınız.
Onay sistemlerini ben çözemedim neye göre onayladıklarını, Şahsen resimdede görüldüğü gibi benim 9 yorumumun hiçbirine ödül verilmedi üstelik hepsi yüksek kalite ve açıklayıcı yorumlar olmasına rağmen.
Şahsen bu yüzden orayı bırakıp buraya geçiş yaptım.

Herkese bol kazançlar dilerim, İyi forumlar...

Birkaç ay önce siteye üye olup attığım ilk yorumda banlanmıştım. Dandik sistem.

Ben çook önceden üye olmuşum farkında değildim geçen ay deneyeyim dedim dakikalarca uğraştım ve yorum yaptım, şahsen gayet uğraşılmış ve güzel yorumlar yazdığımı düşünüyorum ama maalesef hiçbiri için ödeme alamadım ve herhangi bir muhattabımız yok karşımızda bize açıklama yapacak. Borsa olarak zaten gayet yetersiz ve dandik bir borsa, airdrop yapıyorlar güya ama airdrop bitmesine rağmen halen üye çekmek için devam ediyormuş gibi paylaşımları devam ediyor. Ödeme alan kişiler gördüğüm için, Denemek isteyen olursa diye paylaştım ama kesinlikle önermiyorum :(

Önceden free olarak dağıttıkları bir şey varmış, hesapta var. Şuan bakıyorum da çok çok değerli olmuş. Fakat hesap banlı, desteğe cevap da alamadım. :)

Ben de 5-10 gündür yazıyorum o platformda. Şimdi boşa mı gitti onca emek!
Platformu tanıtan Yotuber arkadaş ödeme kanıtı göstermişti halbuki.
İlk 100 gönderiden sonra ödeme yapıldığından bahsediliyor orada. Kuralları güncellemişler.
Ben çoktan ulaştım o rakama. Bir hafta daha kullanacağım. Ödeme alıp alamayacağı o zaman anlarım. Bu kadar emek verdik. En azından 3-5 gün daha kullanayım. Ödeme zamanı gelene dek en azından.

Ben de 5-10 gündür yazıyorum o platformda. Şimdi boşa mı gitti onca emek!
Platformu tanıtan Yotuber arkadaş ödeme kanıtı göstermişti halbuki.
İlk 100 gönderiden sonra ödeme yapıldığından bahsediliyor orada. Kuralları güncellemişler.
Ben çoktan ulaştım o rakama. Bir hafta daha kullanacağım. Ödeme alıp alamayacağı o zaman anlarım. Bu kadar emek verdik. En azından 3-5 gün daha kullanayım. Ödeme zamanı gelene dek en azından.
Ödeme alıp alamadığınız konusunda bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Açıklamayı şimdi okudum. Pozitif oy almayan mesaj için ödeme yapmıyorlar. Mesajları incelediğimde çoğunlukla kimsenin oylamadığını görüyorum. 10 mesajda bir pozitif oylama olsa 10 mesajda bir 1000 satoshi demek. Belki ara sıra yazarım ama uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum şu an. :)

Hocam ben de uyeyim, duzenli oduyorlar ama iceriginiz cok onemli. Konunuz veya yormunuz begenilmis olmali mutlaka. Begeni alan her yorum 7 gun sonra odenir o yuzden erken bakarsaniz odenmemis gibi gorunur. Eger uye olan, olmak isteyen varsa forumdan destek cikabiliriz karsilikli. Turkce bolum talebinde de bulunmayi dusunuyorum

Hocam ben de uyeyim, duzenli oduyorlar ama iceriginiz cok onemli. Konunuz veya yormunuz begenilmis olmali mutlaka. Begeni alan her yorum 7 gun sonra odenir o yuzden erken bakarsaniz odenmemis gibi gorunur. Eger uye olan, olmak isteyen varsa forumdan destek cikabiliriz karsilikli. Turkce bolum talebinde de bulunmayi dusunuyorum
Hocam şuanki durumda Yobit kazançları nasıl ve yorumlarımıza kaç beğeni olması durumunda ödeme alıyoruz biliyormusunuz? Eğer kullanılabilir bir durumdaysa karşılıklı yardımlaşarak hep birlikte oradanda kazanç sağlayalım.

Hocam şuanki durumda Yobit kazançları nasıl ve yorumlarımıza kaç beğeni olması durumunda ödeme alıyoruz biliyormusunuz? Eğer kullanılabilir bir durumdaysa karşılıklı yardımlaşarak hep birlikte oradanda kazanç sağlayalım.
Pozitif ortalamalı her yorum için 200 satoshi. Günde toplam 20 yorumla sınırlı. Ben birkaç gün yazdım, 200 satoshiyi görünce saldım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri