Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yock.games - PTC'den Daha Fazlası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yock.games
Site sadece PTC hizmeti sunmuyor. Farklı farklı kazanç yöntemleri olan sitenin tasarımı da göz yormuyor. Ayrıca sağdan soldan zıplayarak çıkan reklamlar görmüyorsunuz.

Nasıl kazanırım?
Siteden kazanç sağlayabileceğiniz belli başlı kısımlar şöyle;
1- Günlük bonus
2- Reklam tıklamaları
3- Kısa link tıklamaları

Nasıl çekim yaparım?
FaucetPay adresinize çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

(Not: Sitede şuan yüksek kazançlı bir referans yarışması yapılıyor.)

Referanslı linkim:
Buradan lütfen :)

Referanssız link:

Buradan :(

Aynen öyle, daha fazla kazandıran daha farklı sistemler de var. Ama deneyeyim dedim. :) Teşekkürler ayrıca. :)
@Rengarengo
Böyle düşünmenize hiç gerek yok .Tanıttığınız konu , benzer konuların tanıtımının yapıldığı , nerdeyse bildiğim tüm forumlarda var. Sizin veya benim 2-3 dakikada geçemediğimiz bir kısa linki , bir şekilde bir inceliğini bulup saniyeler içinde geçen ,kazanmak için bu tür siteleri arayıp bulan kişiler var. Kazanç göreceli bir kavram ,beni 50 satoshi sevindirirken sen 5000 satoshiden memnun olmayabilirsin.. Kısaca İsteyen kullanır isteyen kullanmaz .
Benzer siteleri buldukça tanıtmaya devam hocam ..

Böyle düşünmenize hiç gerek yok .Tanıttığınız konu , benzer konuların tanıtımının yapıldığı , nerdeyse bildiğim tüm forumlarda var. Sizin veya benim 2-3 dakikada geçemediğimiz bir kısa linki , bir şekilde bir inceliğini bulup saniyeler içinde geçen ,kazanmak için bu tür siteleri arayıp bulan kişiler var. Kazanç göreceli bir kavram ,beni 50 satoshi sevindirirken sen 5000 satoshiden memnun olmayabilirsin.. Kısaca İsteyen kullanır isteyen kullanmaz .
Benzer siteleri buldukça tanıtmaya devam hocam ..

Teşekkürler diyorum. Diyecek ve ekleyecek başka bir cümle yok zaten. :)

sistem harika bu tarz siteler her zaman ve her zaman kaznadırırlar kısa link tc saatlik bonusları ola nsiteler her zaman iyidir sistmei sevdim +1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri