Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Youtube & İlginç İçerik & Belgesel & Parodi

Arkadaşlar bir yandan işlerimi yaparken diğer taraftan TV'de youtube açık.
İş yaparken bir taraftan dinlemek güzel oluyor.
İlgi çekici içerikler kanallar var mı sizinde takip ettiğiniz ?

Ben genelde Mısır, Piramitler, Evren, Hapishane Kaçışlar vb. konuları izlerim ama kalmadı gibi yeni içerikler bulamıyorum
Kaliteli yorumculardan videolarda olabilir.

Tavsiyelerinize ihtiyacım var hem bana hem daha sonra gelecek kullanıcılara faydası olacaktır.

Teşekkürler Şimdiden.

bir tane hoşuma giden ekleyeyim bu adamın tasarım şekli baya sarmıştı beni.

Benim aklıma ilk gelen kanal, Savaşın Efsaneleri oldu. TRT Belgesel kuşağı. Savaş tarihi sevenler için, ünlü komutanların tarihe yön veren savaşlarını kritik ederek anlatıyorlar. Savaş taktikleri, arazi koşulları, kullanılan silahların özellikleri gibi pek çok detaya değiniyorlar. Timur ile Yıldırım Bayezıt arasındaki Ankara Savaşı örneğin. Hun İmparatoru Attila'nın Roma ile yaptığı bir savaş, Yine Roma İmpatorluğu ile İngiltere arasında geçen bir savaş, Emeviler'in Endülüs'e yaptığı ilk çıkartma. Bunlar gibi tarihte önemli yer tutan savaşları konu alan belgesel kuşağı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri