Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Youtube Kripto Para Kanalları & Fenomenleri - Dolandırıcılık - 2

Bu gün bir tanesini izledim diğer alt coinlerin kuruşuna bile satoshi diyor. Yani ne yaptığının farkında değil. En güzeli insanın kendinin araştırıp kendinin bulması gerekir.
ne yaparsanız yapın hocam bir insanın gözünü zenginlik hırsı bürümüş ise bir şekilde basireti bağlanıyor yine de düşüyor bunların ellerine.

Daha dun gordum bir baslik "gunde $1000 short hizli ve kesin" dedim noluyo, az daha tiklicaktim, ne guzel isimler buluyolar ama namertler

Merhaba SatoshiTURK Üyeleri Dün sizlerle Facebook Kripto Para Dolandırıcılığı Hakkında Bilgiler Aktarmaya Çalıştım.
Bugün ise bundan daha büyük kitleleri dolandırmak için kullanılan Youtube platformunda işler nasıl yürüyor bunu anlatmaya çalışacağım.

Hadi başlayalım

A kişisinin bir projesi var ve bu proje Saadet zinciri, Dolandırıcılık, HYIP bir proje olabilir.
A kişisi bu projeyi hızlı bir şekilde duyurup kısa vadede güzel kazançlar vaad ederek insanları sitesine çekme çabasına giriyor.
Bunun için en güzel platformlar milyarlarca insanın zamanının çoğunu harcadığı youtube bunların başında geliyor.
Buraya kadar plan proje tamam.
A isimli şahsın youtube.com'da reklam verebileceği Kripto Para Kanallarını bulması gerekiyor, Youtube para kanalı kategorinde binlerce kişi veya binlerce kişi tarafından takibe alınmış fenomen bulabilirsiniz...

Şimdi sizden rica ediyorum telefonunuz veya bilgisayarınızdan yotube.com girip arama kısmına Kripto Para Kanalı veya Para Kanalları yazı aratın göreceğiniz veya önünüze çıkacak yüzlerce faydalı videolar var. Şöylede bir durum var bunların içerisinde binlerce, Dolandırıcıların reklamını yapan kanallarda var.

Önemli olan burada siz samanlıktaki iğneyi bulabilecek misiniz?

Facebook konumuzdakinden farklı değil,
Her şey burada bir fenomenin çıkıp ben şöyle kazanıyorum ben şöyle alıyorum bitcoin çektim geldi dogecoin aldım geldi
girin üye olun şöyle gelecek böyle gelecek. BOŞ LAF.

Baba oğluna vermiyor lan 20 TRY.

Proje sahibini A kişisi olarak Tanımlıyorum
Youtube Fenomenini Y olarak tanımlıyorum sohbet başlıyor.

A - Kanalınızda bizim tanıtımımızı yaparsanız size 20K TRY ve + Olarak Referans Geliri Sağlayacağız

Teklif bu arkadaşlar ama bu teklifi yapan kişi zaten dolandırıcı.
Doğal olarak bunun dolandırıcı olduğunu zaten Kanal sahibi fenomen KriptoEmrah veya Ne bileyip KriptoCemil tamamen sallama isimlerdir, bunlar biliyor doğal olarak dolandırıcıya güvenmiyor ve diyorlarki.

Y - Tamam A bey, Sitenizi bize anlatın sonra sitenize ben üye olayım siz benim cüzdanıma yalandan biraz bitcoin ekleyin ben video cekerken orada nasıl para çekiyorum göstereyim.

A - O sorun değil kaç bitcoin koymamı istersiniz.

Y - 200 - 300 Usd tekabülünde bir şeyler koyun ama ben video esnasında çekim talebinde bulunduğumda hemen onaylayın daha inandırıcı olur.

A - Haklısınız umarım güzel paralar kaldıracağız.

Y - Ben sizden önce çok sitenin tanıtımını yaptım hepsindende milyarlar kaldırdı.

A - Harika gerçekten güzel kanalınız var tebrikler.

Diyalog bu veya benzeri arkadaşlar.

Facebook konusunda olduğu gibi burada da süreç böyle.
Şimdi gelelim en güzel dolandırıcılık şekline.

Bu dolandırıcılık yöntemine benim verdiğim bir isim var ( Ücretli Şak Şakçılar )

Bu yöntem kişisel bir yöntemdir ama inanın en etkilisi budur.
Bakınız olay şöyle işliyor.

Youtube Fenomeni OlgunÇetin olsun bunu Tanımlarken kısaca O.Ç olarak tanımlıyoruz.

Bu O.Ç çok uyanık ve bir b..tan anladığı yok ama biliyor ki Kripto Para Kanalı çok güzel kazançlar getiriyor.
Ama kim kanal açacak abone toplayacak. Abone işi zor. Kanalı büyütmek zor.

Öyle bir şey yapmalı ki hem kanalına abone toplasın hem de bu kanalda insanları istediği gibi yönlendirebilmeli.

Bakın arkadaşlar belki bu işe yeni başlamışsınızdır bu yüzden sizlere örnekler verecek gideceğim...

O.Ç şimdilik bir kenarda beklesin.
hatta bize küçük emrah bakışları atsın...

Ekli dosyayı görüntüle 2431

Şimdi günümüz şartlarında biliyorsunuz ki insanlar ev geçindirmek ek gelir elde etmek için çaba sarf ediyor.
Hele bu pandemi döneminde daha da zorlaştı koşullar ve insanlar evlerine kapandı.
Pandemiden dolayı bir çok şey değişti, Evde zaman geçirme süresi arttığı için etkilenenleri aşağıda sıraladım.

Pandemi ve Etkileri
  1. Elektrik Faturası arttı.
  2. Su Faturası arttı.
  3. Doğalgaz Faturası arttı.
  4. E-Ticaret Masrafları arttı.
  5. Nüfus Patlaması Yaşandı.
  6. Hatta bazıları evlendikleri kişiyi tanıma fırsatı yakaladı

Doğal olarak evde zaman geçiren iş bulamayan gençler erkekler , ev hanımı, ev kızı vs.. internetten para kazanma yollarının arayışına girdi.
Google.com sayfasını açtı ve arama kısmına şunu yazdı İnternetten Para Kazanma Yöntemleri Sonra bir site çıktı karşısına Görev Yap Kazan
Siteye giriyor sitede bazı insanların hatta bazı ünlü sanatçıların fenomenlerin bile ilanları söz konusu takipçi kazanmak, beğeni satın almak gibi durumlar var.

Örneğin :
Bugün acun ılıcalı'yı 1 milyon kişi takip ediyor.
Bu takipçi sayısını Ajdar isimli sanatçı görüyor ve diyor ki benim neyim eksik.
Gidiyor bu görev yap para kazan sitesine veriyor parayı, Parası ile takipçi satın alıyor...
Sanırım bu O.Ç dediğimiz elemanın ajdardan eksik bir tarafı yok hatta fazlası vardır eminim.

Olay burada şöyle devam ediyor.

O.Ç gidiyor Görev Yap Para Kazan sitesine para ile 50-100 Ücretli Şakşakçı buluyor.

İlan şöyle tabi bu gizli herkes görmüyor :
Yeni açacak olduğum Kripto Para Kanalımda benim hazırladığım videolara pozitif olumlu cevaplar yazacak kişilere 5 TRY veriyorum.

Burada bir taraftan kazanç derdine düşen vatandaş diğer tarafta O.Ç bir şekilde iş birliği yapıyor.
Ama emin olun bu vatandaşın hiç haberi bile yok olacaklardan geliyor video altına yorum atıyor.

Örnek Yorum 1:
Ben üye oldum tanıttığı siteye şu kadar kazandım. Şak Şak Şak

Örnek Yorum 2:
Yemin ederim çok güzel site anında para verdiler. Şak Şak Şak

Örnek Yorum 3:
Abi neden daha önce tanıtmadın bu siteyi çok iyi gerçekten teşekkürler. Şak Şak Şak

Örnek Yorum 99 - Tarih 1 ay sonrası:
Allah belanızı versin 5K TRY paramı çalıp gittiler.

Bakınız yorumlarda 99 numara çok önemli en alttlarda kalıyor ve yeni gelen kimse görmüyor.
Aşağıdaki mesajlara bakarsanız daha doğrusu yorumlara bana hak vereceksiniz.

Olay devam ediyor. 2-3 ay sonra bu O.Ç istediğini yaptı abonesini topladı ve işi büyütüyor.
Kazandığı parayı mı merak ediyorsunuz ?
Talep olursa devamını yazarız arkadaşlar...

Sonuç inanmayın güvenmeyin...
Dostum çok güzel anlatmışsın ellerine ve emeğine sağlık...

youtube'daki içeriklere bakarken çok dikkat etmek gerekiyor herkes ben 20 doge 30 doge çektim diyor yatırımsız yalan bence kim kime verir yatırımsız o kadar kripto parayı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri