Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Zignaly Trade Bot- Yatırımlı trade sitesi

heraclees

Kıdemli Çavuş
Herkese merhaba,

Konuya başlamadan önce Ticaret botları hakkında kısa bir bilgilendirme yapmam gerekiyor ki sistem mantığı kafanızda tam anlamı ile otursun.

Ticaret botları,
Bizim verdiğimiz komutlar üzerinden işlemler yapan botlardır.
Yani kısa özetlemek gerekirse.

Piyasada bir hareketlenme bekliyoruz ama bunu takip edemiyoruz,
Biz bu ticaret botlarına komut veriyoruz ve diyoruz ki Örneğin, Etherium şu değere düşünce al. Bu değere yükselince veya yüzde 3 kaar elde edince sat.

Bot bunu bizim için 24 saat boyunca belirttiğimiz borsalarda takip ediyor ve verdiğimiz değerleri gördüğü an işlemi gerçekleştiriyor.
Lakin bu botlara bu ayarlamaları ve komutları girmek gerçekten ileri düzey bilgi ve tecrübe istiyor.
İşte burada bizim yardımımıza bu Zignaly sistemi geliyor...

Nedir bu Zignaly Trade Bot?

Sistem normalde aylık ücret alan bir sistemdi ama şuanda aylık ücret kaldırılmış durumda.
Zignaly Trade Bot sisteminde, sistem sahipleri belirli traderler ile anlaşma yapmışlar.
Bizlerde bu traderlerden istediğimizi seçip, Bunun işlemlerini kopyalayıp sonrasında hiçbirşey yapmadan bu işlemler üzerinden kazanç sağlayabiliyoruz.

Sisteme kayıt olurken isim,mail ve şifre giriyoruz ve mailimize gelen link ile kayıt işlemini tamamlıyoruz.

Sisteme üye olduktan sonra soldaki menüden karşımıza 4 seçenek çıkıyor ;
Bunlar;
1. Seçenek: Dashboard yani anasayfamız ve bakiye bilgileri yapılan işlemler gibi bilgiler yazıyor.
2. Seçenek : Copy-Traders, burası traderleri incelediğimiz ve kopyaladığımız bölüm.
3. Seçenek : Burası parametreleri kendimizin elle girdiği bölüm, yani işin çok ileri düzeyi. Burasına şimdilik girmenizi önermiyorum, İsteyen olursa başka bir konuda detaylı anlatırım.
4. Seçenek : Burası kendi elimiz ile alış satış emirleri verdiğimiz bölüm, Burasınıda kullanmak isteyen kullanabilir ama önermiyorum.

Bizim yapmamız gereken ise, 2. seçenek yani Copy-Traders bölümüne geliyor ve burada güncel traderleri inceliyoruz.
Sistemde 2 çeşit ücretlendirme var, Bunlar;
1-Belirli bir ücret ödüyoruz ve sonrasında bu traderin işlemlerini kopyalıyoruz.
2-Seçtiğimiz tradere herhangi bir ücret ödemiyoruz, İşlemlerini kopyalıyoruz ve trader bize para kazandırırsa kazancın yüzde 30 u trader ve site arasında paylaşılıyor.

Örnek olarak verdiğim resmi inceleyebilirsiniz;

resim_2020-12-21_034701.png

Resimde Siyah ile yuvarlak içine aldığım yerler Trader ücretleri.
Mavi ile yuvarlak içine aldığım yerler ise Traderlerin 90 gün içerisindeki sağladıkları ortalama kazanç.

Benim tavsiyem kesinlikle 2. tip traderleri kopyalamak, Çok daha güvenli olduğunu düşünüyorum, Ne kazandırırsa onun üzerinden para kazanıyor,
Eğer kaybettirirse ne site nede trader herhangi bir ödeme alamıyor.Doğal olarak buda daha başarılı işlemler ortaya çıkartıyor.

Seçmek istediğimiz traderin yazısının üstüne bastığınız zaman size profil bilgilerini,analizlerini,aktif pozisyon(işlemlerini) ve hakkında yapılan geridönüş(yorumları) görebilirsiniz.

Burada inceleme yaptıktan sonra seçimimizi yapıyoruz.

Seçimimizi yaptıkdan sonra sağ üstte bulunan Connect Account yazısına basıyoruz.
Burada Açacağımız Real Accounts menüsü altında Create An Exchange Account yazısına basıyoruz.
Bundan sonra bizden açacağımız hesabın tipini soruyor. Benim seçtiğim trader kaldıraçlı işlem yaptığı için ben kaldıraçlı(Futures) hesabı seçtim, Siz kendi traderinizin işlem türüne göre seçim yapabilirsiniz.
Sonrasında Hesap adını(istediğimizi yazabiliriz) yazdıktan sonra Save diyoruz ve bizim için hesap oluşturuluyor.

Sonrasında seçim yaptığımız Tradere tekrar dönüp isminin yanında yazan Copy This Trader butonuna basıyoruz.
Burada traderin hangi coinler ile işlem yaptığına göre traderi kopyalarken kullanacağımız bakiyeyi yazıp, Min yatırım limitini görüp ve kazançların ne olması gerektiğini seçiyoruz.

Örneğin benim seçtiğim traderin şartları şu şekilde;
resim_2020-12-21_035638.png
Sadece USDT işlemi yapıyor ve min yatırım limiti belirtmemiş. Yani istediğim rakamla giriş yapabilirim.
Burada Ben reinvest tercih ediyorum sürekli olarak kazanç sağlamak için. Seçtiğim trader genel olarak kazanç sağlıyor çünkü.

Sonrasında sağ üstteki profil simgesine basıyor ve My Exchange Account seçeneğine giriyoruz.
Açılan sayfada Deposit diyoruz.
Bize bildiğimiz Binance borsası deposit ekranı geliyor, Burada yatıracağımız coini ve ağ yapısı (ERC20-TRC20-OMNI) seçiyoruz ve verdiği adrese yatırma işlemi yapıyoruz.

Deposit işlemi genelde yarım saat içinde tamamlanıyor.
Sonrasında trader sayfasına gelip Copy This Trader diyor ve bilgileri doldurup(aşağıdaki kutuya yazmamızı istediği yazıyı yazıp) transfer Funds butonuna basıyoruz.

Bundan sonrasında bot, Seçtiğimiz traderin yaptığı her işlemi bizim bakiyemiz ilede tekrarlayacak ve kazanç durumumda yüzde 30 sisteme fee ödeyip kalan bakiyeyide ana paraya ekleyerek bu işlemleri devam ettirecek.

İstediğimiz zaman Copy This Trader butonuna bastığımız yere geri dönüp oradan kopyalama işlemini bitirip güncel bakiyeyi alıp çıkabiliyoruz.

Not: Sistemden ref linki alabilmek için destek ile iletişime geçip nerede paylaşacağınızı bildirmeniz gerekiyor.

Sistem hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım, Anlamadığınız ve yapamadığınız yerler olduğunda yazmaktan çekinmeyin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım

sistem linki: https://zignaly.com

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri