Neler yeni

Zipmex Bazı Kısıtlamaları Kaldırıyor

probit borsası
  • ASIC (Application-specific integrated circuit): Sadece madencilik yapmak için üretilmiş elektronik çiptir. Madencilik için kullanılan işlemcilere nazaran daha hızlı ve ucuzdur.

duygukrpz

Kıdemli Çavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)

0.00009100
  • 0.00000000  
Zipmex, Babel’ın Haziran ayında getirmiş olduğu kısıtlamaların ardından 100 milyon dolarlık zarara girmişti.

Zarar sonrası kısıtlamaların geleceğini ön gören bazı kullanıcılar gerek para kaybeder gerek az bir kâr ile para çekme işlemlerini gerçekleştirmişti.

Fakat parasını çekmeyip Z cüzdanlarında tutmaya devam etmişti.
Ve beklendiği gibi 20 Temmuzda açıklama yapan Zipmex kısa bir süreliğine Z cüzdanlarından yapılacak para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklayarak kısıtlama getirmişti.

Zipmex yaptığı açıklamada bu günden itibaren Solana’nın çekim işlemlerini açtığını 4 Ağustos’ta XRP ve 9 Ağustos’ta Cardano’daki kısıtlamaların da kaldırılacağını duyurdu.
Zipmex tarafından yapılan açıklama :
Bunun ufak bir adım olduğunun farkındayız ama bu yine de doğru yönde atılmış bir adım. Pek çok kullanıcımızın BTC’lerinin, ETH’lerinin ve stablecoinlerinin hala Z Cüzdanlarda kaldığının farkındayız. Bu tokenların bir kısmını ağustosun ortasından itibaren Alım-Satım Cüzdanlarına aktarmaya başlayacak ve tamamiyle uygun bir şekilde hareket etmeye çalışacağız.

Bu konudan duygukrpz isimli kullanıcıya 0.00000168 Bitcoin verilmiştir

0.00000168 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 0.72 Türk Lirası Değerindedir.

0.00000000
  • 0.00000000  
Bu tür kısıtlamalar gerçekten de şirketlerin zararına oluyor bence kısıtlamaları kaldırarak iyi yapıldı