Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Zipmex Bazı Kısıtlamaları Kaldırıyor

duygukrpz

Kıdemli Çavuş
Zipmex, Babel’ın Haziran ayında getirmiş olduğu kısıtlamaların ardından 100 milyon dolarlık zarara girmişti.

Zarar sonrası kısıtlamaların geleceğini ön gören bazı kullanıcılar gerek para kaybeder gerek az bir kâr ile para çekme işlemlerini gerçekleştirmişti.

Fakat parasını çekmeyip Z cüzdanlarında tutmaya devam etmişti.
Ve beklendiği gibi 20 Temmuzda açıklama yapan Zipmex kısa bir süreliğine Z cüzdanlarından yapılacak para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklayarak kısıtlama getirmişti.

Zipmex yaptığı açıklamada bu günden itibaren Solana’nın çekim işlemlerini açtığını 4 Ağustos’ta XRP ve 9 Ağustos’ta Cardano’daki kısıtlamaların da kaldırılacağını duyurdu.
Zipmex tarafından yapılan açıklama :
Bunun ufak bir adım olduğunun farkındayız ama bu yine de doğru yönde atılmış bir adım. Pek çok kullanıcımızın BTC’lerinin, ETH’lerinin ve stablecoinlerinin hala Z Cüzdanlarda kaldığının farkındayız. Bu tokenların bir kısmını ağustosun ortasından itibaren Alım-Satım Cüzdanlarına aktarmaya başlayacak ve tamamiyle uygun bir şekilde hareket etmeye çalışacağız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri