Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ziraat GYO ile ilgili Önemli Taahhüt

Merhaba arkadaşlar, daha önce yazmadığım için üzgünüm daha yeni bu platforma üye oldum,
ZRGYO ile ilgili verilen taahhüt benim çok ilgilimi çekmişti, ziraat gyo verdiği taahütte benim hissemi halka arz esnasında aldığın hisse eğer 33 gün süre zarfında yükselmezse 1.60 TL'den satılan hisseyi 1,63 TL'den geri alacığını taahhüt etmiş, ama bu taahhüt halka arz esnasında alınan hisseler için geçerli, halka arz sonrası ikincil piyasadan alırsanız geçerli değil,

yakın zamanda halka arz edilecek olan kalekim ve penta ile ilgili böyle bir taahhüt verilmemiş keşke verilse o da çok iyi olurdu.

Merhaba arkadaşlar, daha önce yazmadığım için üzgünüm daha yeni bu platforma üye oldum,
ZRGYO ile ilgili verilen taahhüt benim çok ilgilimi çekmişti, ziraat gyo verdiği taahütte benim hissemi halka arz esnasında aldığın hisse eğer 33 gün süre zarfında yükselmezse 1.60 TL'den satılan hisseyi 1,63 TL'den geri alacığını taahhüt etmiş, ama bu taahhüt halka arz esnasında alınan hisseler için geçerli, halka arz sonrası ikincil piyasadan alırsanız geçerli değil,

yakın zamanda halka arz edilecek olan kalekim ve penta ile ilgili böyle bir taahhüt verilmemiş keşke verilse o da çok iyi olurdu.
İNŞALLAH taahhüt verilir fakt bıraz cabuk olsalar bence herkes için iyi olur

33 günden sonra herhangi bir süre zarfında mı geri alacağını taahhüt etmiş acaba. Bir dizi izliyorum sadece ona rağmen 10 defa reklamda gördüm desem yeridir, merak uyandırdı.

33 günden sonra herhangi bir süre zarfında mı geri alacağını taahhüt etmiş acaba. Bir dizi izliyorum sadece ona rağmen 10 defa reklamda gördüm desem yeridir, merak uyandırdı.
Merhaba hocam, süre olarak 33 gün sonunda olarak söylemiş daha uzun süre ile ilgili net bişey söyleyemem malesef, doğrudur, talep o yüzden çok fazla geldi ben 1480 TL lik talepte bulundum 500 TL lik verdi, :)

Maratona yeni başlamış
2021 üçüncü çeyrekte Kârını % 136 artırmış. Aktiflerine göre 1/4 fiyattan işlem görüyor izlemekte fayda var kısa zamanda şu anki fiyatını x2 yapma potansiyeli taşıyan bir hisse YTD

1636461468499.png

Dolar bazında güçlü kâr açıklayan borsa şirketler,
Açıklanan 9 aylık bilançolarda öne çıkanlar

1636461590858.png

KAP (Kamuoyu Aydınlatma Platformuna) Bu gün 18:05 de Bildiri göndermişler
Frankfurtta bulunan Şirket Ofis Binasına 14 milyon euro değer tespiti yapılarak maddi duran varlıklara ilave edilmiş.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri