Neler yeni

KriptoLuis kullanıcısının son içeriği

 1. KriptoLuis

  Bitcoin Sohbet Konusu 2022

  Bu yükseliş bir aldatmaca bence. FED yine faiz artırımı yapacak ve BTC muhtemelen şelale... Bir kez daha keriz silkeleme yapacaklar. YTD.
 2. KriptoLuis

  Kripto Para Piyasası Düzeldi mi?

  Düzeldiğini söylemek için çok erken. Ben hala keskin düşüşler olacağı görüşündeyim. YTD.
 3. KriptoLuis

  Bitcoin ( BTC ) Grafik Analizi, AL SAT Sinyalleri 19.06.2022

  Analiz yazısının odak noktası burası. Bitcoin'in 3500 dolara düştüğü zamanlar pandeminin başlangıcıyla yaşanan panik zamanlarına denk geliyor. Şu an ise pandemi ve daha başka birçok şeyin sebep olduğu bir ekonomik sonuca doğru gidiyoruz. Dünyanın gittikçe kötüleşen ekonomisinin ha deyince...
 4. KriptoLuis

  Kripto Paraları Silinme Korkusu Sardı

  Düşündürücü olan da bu asıl. :unsure:
 5. KriptoLuis

  WearU (WRU) Proje ve Ön Satış İncelemesi

  Ön satış esnasında fiyatın dolara sabitlenmiş olması zaten yatırımcıya değil, proje sahibine avantaj sağlayan bir durum. Piyasadaki genel düşüşün süreceğini göz önünde bulundurursak tamamen projeyi korumak için alınmış bir tedbir olarak duruyor. Yanlış zaman seçmişler başlamak için. YTD.
 6. KriptoLuis

  Elon Musk Tweet'ine Doğru BTC Devam Ediyor

  Bu gidişle önce 13 bin sonrasında da 3 bin dolarları bile görürüz. YTD.
 7. KriptoLuis

  Binance Litecoin İşlemlerini Desteklemeyecek

  Uzun zamandır sahipsiz kalan hayalet bir projeydi zaten. Bu çok normal yani. YTD.
 8. KriptoLuis

  Ön Satışlara Katılmak Mantıklı mı?

  Ön satıştan her zaman kar edilmez. Bazen 5'e aldığınız bir token piyasaya çıktıktan sonra 3'e düşebilir. Diğer taraftan, projenin nasıl bir proje olduğu çok önemli. Token arzı, ekip, destekçileri, yol haritası vs. Son olarak şu dönemde ön satıştan alım yapmak bana pek mantıklı gelmiyor. BTC 23...
 9. KriptoLuis

  Moon Nation Game (MNG) V2 Belirsizliği Çözüldü

  Abuk sabuk aksiyonlar yaratarak gündemde kalmaya çalışıyor olabilirler. Ya da yaptıkları abuk sabuk hareketler projenin gündemde kalmasına yol açabilir. Reklamın kötüsü olur mu olmaz mı hep birlikte göreceğiz sanırım.
 10. KriptoLuis

  Öneri Sitenin ekonomisi ile ilgili öneriler

  Referans linkiyle kaydolduğum bir Youtuber arkadaştı o :)
 11. KriptoLuis

  Shiba Yükseltilmeye mi Çalışılıyor?

  Coinmarketcap'te şu anki toplam arzı 589 trilyon görünüyor. 1 Katrilyon arzı vardı sanırım. Yaka yaka buraya düşürmüşler.
 12. KriptoLuis

  Shiba Yükseltilmeye mi Çalışılıyor?

  Elimde kalan nadir kripto paralardan biri Shiba. 1 TL olur umuduyla bir miktar tutuyorum hala. Piyasa dibi bulursa bile üzülmeyeceğim bir miktar. Elbette SHIB 1 TL olursa beni milyoner yapacak bir miktar bu. YTD.
 13. KriptoLuis

  Kripto Paralar Neden Düşüyor?

  Kripto varlıklarımın %90'ını elden çıkardım. Düşüşün sebebi bu olabilir :ROFLMAO: Şaka bir yana, dünyanın içinden geçtiği zorlu ekonomik değişim sürecinde birçok varlık bu durumdan etkileniyor. Kripto paraların böyle bir süreçte yaşananın aksine güçleneceği bekleniyordu ama onlar da geleneksel...
 14. KriptoLuis

  ABD Bitcoin'i Resmi Para Birimi Yapacak mı?

  Ben buna ihtimal vermiyorum. O yüzden zaten Bitcoin'in ömrü yetmeyecek dedim. Gerçi ABD'nin bölünüşüne tanıklık edebilir BTC. YTD.
 15. KriptoLuis

  ABD Bitcoin'i Resmi Para Birimi Yapacak mı?

  Bitcoin'in ömrünün buna yeteceğini düşünmüyorum. Üstelik büyük bir risk bu. ABD genelinde böyle bir şey pek mümkün değil. El Salvador gibi ülkeler ise kendiliğinden yapmadı bunu. Talimat üzerine yaptılar. ABD de dijitalciler ve dolarcılar arasındaki mücadele ülkenin sonunu getirecek. YTD.
Üst