Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

09.03.2023 Bitcoin Elmas Formasyonu Devamı

ANONIMO

Uzman Çavuş
BTCUSD_2023-03-09_09-24-32.png
BTCUSD.png

Merhaba, elmas formasyonu aşağıya kırdı fakat fed kararı öncesi hacimsizlikle beraber yatay seyir sonrası 22400 21600 arasında sıkışan bitcoin elmasın hedefi olan 18.800k ya gitmesi biraz daha netleşti. Tepelerde oluşan elmas formasyonu genellikle aşağı yönlü olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim.
Formasyon sonrası Silvergate Bankası ve Mt Gox haberlerinin çıkması tesadüf mü sizce bilmiyorum ama bence değil. Ben birçok kez şahit oldum, düşeceğini gösteren teknik ibareler varken kötü haberler sonradan geliyor, yükseleceğini gösteren teknik ibareler varken de iyi haberler geliyor. Bu yüzden bana göre %70 teknik analiz %30 ise temel analiz. İnsan beyni çoğu zaman görmek istediğini görür, psikoloji kısmı bu yüzden çok önemlidir. Teknik analiz yaparken bile bu böyledir fakat haberlerle (spekülasyonlar) karar vermektense teknik analize yönelmeniz bana göre daha sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Umarım formasyon gerçekleşmez.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35