Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

10 Dolar İle Milyoner Olmak

Girişimci ruhu var sende sevdim yapılabilir mi evet ama milyoner kelimesi dediğin gibi abartı olmuş ama akıllıca yatırımlardan sonra ve biraz da emek harcayarak iyi para kazanabilirsin
Milyoner kelimesini bilerek abartılı şekilde yazdım ilgi çekiyor :) Ama rüzgar arkamdan eserse ve aldığım 10 dolarlık token 1 CENT bile olsa, o zaman ki değeri 2.4 milyon TL olur :)
Olur mu ? Zor. Ama bir macera bir uğraş işte :)

Bu konu çok önemli. Kaç senedir içinde olduğumuz şu piyasada çok değil 14-15 böyle deneme yapsak büyük ihtimalle milyoner olmuştuk. Zaten aramızda milyonerler de var. :) Yeni başlayanlar, yatırım fikri edinmek isteyenler iki kez okusun konuyu. Ytd.

Bu konu çok önemli. Kaç senedir içinde olduğumuz şu piyasada çok değil 14-15 böyle deneme yapsak büyük ihtimalle milyoner olmuştuk. Zaten aramızda milyonerler de var. :) Yeni başlayanlar, yatırım fikri edinmek isteyenler iki kez okusun konuyu. Ytd.
Bu benim 3. denemem oldu ve araştırmalarım hala devam ediyor :)
Bu denemelerden bir tanesinin sonucunu, deniz kenarında ki villamda içeceğimi yudumlayarak yazmak istiyorum :)
Bakalım içlerinden tutan olacak mı, hangileri tutacak hep beraber göreceğiz :)

ANLIK OLARAK BİR ''0'' DAHA ATILDI VE HEDEFE BİRAZ DAHA YAKLAŞTIM :)
Alım yapılan miktar: 0.00000086
Anlık borsa değeri : 0.00001188
Anlık USD değeri: 370 Dolar.

coin.jpg

Elbette düzeltme olacaktır ama bakalım bu seviyede tutunabilecek mi geri düşecek mi :)

10 dolar ile bahsettiğiniz kadar zengin olmak imkansız bence
Kesin zengin olurum diye bir iddiam yok, dediğim gibi bir maceraya atıldım ama şimdilik iyi gidiyor. Bakalım zaman ne gösterecek :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri