Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

101 Çinli

300 GIF by memecandy

101 Çinli başlığı aklıma 300 Spartalı filmini getirdi :)

Kripto Para sektörü o kadar ilginçleşmeye başladı ki, her geçen gün yeni haberler görüyoruz.
Dün 2 tane haber dikkatimi çekti,

Bir şahıs başka bir şahsa Kripto Para al tavsiyesi veriyor.
Sonucunda Kripto Para yatırımı yapan kişi güzel kazançlar elde ediyor
Tavsiye eden kişi tehdit yolu ile 2 kez 10K dolar tahsil ediyor.
sanırım böyle bir haberdi.

Asıl bana ilginç gelen 101 Çinli :D
bu çekik gözlü askerler, İstanbul Silivri'ye konuşlanmış ve 101 üzeri bilgisayar, 101 üzeri cep telefonu ile Çin'de reklam ağı kullanarak, Kripto para danışmanlık hizmeti adı altında kendi vatandaşlarını dolandırmışlar,
Yapılan aramada ise Teknoloji cihazları hariç 1.5 milyona yakın para ele geçirilmiş.,

Yakında ne gibi dolandırıcılık yöntemleri göreceğiz acaba :)

Ben de okudum bugün para sayma makineleri falan çıkmış evden, baya organize çalışmışlar. this is sparta oldu sana prison break :D

Kripto para bilgi kirliliği sebebiyle dolandırıcılığa en müsait alan şu anda. Çoğu kişi neyi nasıl aldığını bilmiyor, finansal okuryazarlık çok önemli

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri