Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

20 Nisan Dogecoin Günü - Neler Olabilir?

Bende elon muskun soylediklerinin etkisinde kalmiştim. Boyle zirvede olan bir insanin, digital çağla neler yaptiğini ve içerisinde hangi pozisyonda olduğunu bilince, dogecoin için soyledikleride gerçek olur diye düşünüyorum.
YATİRİM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Kısa süreliğine de olsa 0,30 seviyelerine düşürebilirler diye düşünüyorum eğer 20 nisan için bişeyler yapacaksa. Buradan sert hareketlerle 0,45 üstüne atabilir. Ama sonrası belirsiz. KESİNLİKLE YTD..

Bu 20 nisan günü duyurulduktan bir gün sonrasında dogecoin 3 TL den 2.2 seviyelerine düştü ardından bugün tekrar 3 TL bandını geçti benim düşüncem yarına ilk başta yükselis olup ardindan dibi görecektir YTD .
Artık yükseliyor mu düşüyor mu karar versin gördükçe üzülüyorum :)

SEC, şu pump gruplarına, en başta da Elon Musk ve kanka iş adamlarına şöyle esaslı bir ceza verse de manipülasyondan dolayı şu piyasa bir rahatlasa. Piyasanın genel dengesini bozmaya başladılar artık. Doge 1 dolar olsa ne olmasa ne. 1 dolar olursa bu sefer 5 dolar yapmaya çalışırlar. Piyasadaki keklikler bitmedikçe böylelerinin de sonu gelmeyecek.

DOGE'den uzak durulmalı diye düşünüyorum. Bundan 2 ay önce Doge 2021 ortalarında 1 dolar olur diye fikir belirtmişim. Yine de DOGE artık fazlasıyla can sıkıyor.

İlla benzeri maceralarda örnek aranıyorsa RTA hissesine bir bakın nerelerden nerelere. Uçacaklar, trenler 3 haneli rakamlar derken sonuç ortada. 20 Nisan'ı hedefleyip kimse maceraya atılmasın bence. sonra ağlama duvarı olabilir. Şu an için doge serseri mayın bence. . YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri