Neler yeni

2008 Krizini Öngören Analistten Çılgın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Tahmini

  • Double Spending: Harcama işlemi sırasında kullanılan kripto paranın iki kez kullanılması durumunda oluşan problemdir. Çok nadir olsa da halen yüzde yüz engellenememiştir.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
14
Puanları
185
Konum
İstanbul/Türkiye
Web sitesi
www.hadimkoybilgisayar.com.tr


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Eski Goldman Sachs yatırım fonu yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin’in (btc) ciddi şekilde değerinin düşük olduğunu söylüyor.

2008 mali krizini tahmin eden Real Vision ve Global Macro Investor CEO’su, önde gelen kripto para birimi üzerinde neden long vadeli bir ba*h*s yaptığını açıklıyor ve Bitcoin’in 2017’nin sonlarına kadar uzanan simetrik bir üçgenden son kırılmasının sadece başlangıç olduğunu şu şekilde söylüyor:

“Uzun vadeli grafiklere bakarak hareketin dokusunu elde etmeyi seviyorum. Bitcoin inanılmaz bir manzara sunuyor. Aylık grafik sadece bu ay ortaya çıktı. BTC’nin zaman ve fiyat açısından uzun bir yolu var ve mantıksal olarak henüz kırılmadı.

Kurum, nihayet perakende BTC yatırımcılarının başından beri bildiği şeyi takip ediyor. Büyük olasılıkla çok büyük bir hamlenin ilk günlerindeyiz. Bu süper bir şey! Bitcoin’in yükselişinin kaçınılmaz olduğu gözüküyor ve fiyat şuan çılgınca düşük.”

ETH.jpeg


Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Yükseliş Hazırlığında
Pal, BTC konusunda çok yükselişe geçmesine rağmen, Ethereum’a da yükseliş beklediğini ve ETH’nin yakın vadede BTC’den daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü söylüyor:

“İkisini de seviyorum ama kişisel olarak BTC’ye daha yakınım. Ancak bir süre daha BTC’den daha iyi performans göstermeye devam edebilecek olan Ethereum’a da yakından ilgi duyuyorum. ”

Pal bu yılın başlarında, Bitcoin’in önümüzdeki üç ila beş yıl içinde 1 milyon doları geçebileceğini ve BTC’yi “hayatımızın en büyük anlaşması” olarak nitelendirdiğini söyledi.
 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst