Neler yeni

2020’nin Yıldızı Olan Altcoin Sert Çakılabilir!

  • Confirmation: İşlemlerin madenciler tarafından onaylanarak blokzincirine başarılı ve güvenli olarak eklenmesidir. Her kripto para biriminin farklı onay süresi ve farklı sayıda onay ihtiyacı vardır.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

sharp-fall-16-9-scaled.jpg

Yearn.Finance (YFI), hem kıt 30.000 tokenlik arzı hem de mucizevi fiyatının 1 BTC’nin üzerine çıkması nedeniyle 2020’nin en çok konuşulan altcoin’lerden biri. Bununla birlikte popüler analist Tony Spilotro’a göre, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanı düşerse DeFi tokeni de 15.000 dolara veya daha düşük seviyelere kayabilir.

Tony Spilotro: Bitcoin düşerse, Ethereum ve altcoin’lerde ciddi bir erime olabilir!
Tüm kripto para birimleri, şu anda Bitcoin ve Ethereum’daki eğilime bağlı olarak konsolidasyon modunda yer alıyor. Bitcoin, şimdiye kadarki en uzun süre boyunca 10.000 doların üzerinde güçlü kaldı. Ancak kripto para, 2019 zirvesinden daha yüksek bir zirve yapamadı. Piyasanın üzerindeki düşüş riski, DeFi trendinin yükselişini söndürebilecek kara bir bulut olarak kalıyor.
yearn.finance-yfi-750x343-1.pngDeFi piyasasındaki büyüme, kripto paraların ayı piyasasının düşük seviyelerinden ve hatta Kara Perşembe katliamından yükselmesine yardımcı olan şeydir. Yearn.Finance (YFI) gibi altcoin’ler, diğer büyük kripto varlıklarını kolayca geride bıraktı. YFI sıfırdan, en üst sıradaki kripto para birimlerinden ve piyasadaki en baskın varlık olan Bitcoin’den bile çok daha değerli hale geldi. Ancak piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi Bitcoin, daha da düşmeye karar verirse Tony Spilotro’a göre, YFI sert çakılabilir.

Ünlü analist: YFI fiyatı, 15.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye kayabilir
Bitcoin fiyatı, kripto piyasasının geri kalanını aşağı çekiyor. Bu nedenle Tony Spilotro’a göre, Yearn.Finance ve diğer altcoin’ler sert düşmelerine neden olacak bir baş ve omuzlar grafik modelini tamamlayabilir. Bu model analiste göre, YFI fiyatını 15.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye geri gönderecek. Ancak bu durum analiste göre, yalnızca Bitcoin düşerse gerçekleşecek.

sdft-1.jpg


Tony Spilotro’a göre, model tam olarak gerçekleşirse Yearn.Finance, mevcut fiyatlardan yüzde 50 oranında çakılacak. Bununla birlikte yukarıda resmedildiği gibi, modelde sağ omuz şu anda eksik ve ayılardan aşağı doğru daha fazla satış baskısı olması gerekecek. Ancak şimdiden böylesine önemli bir düşüşün ardından ne olacağı konusunda hiçbir şey söylenemez. Bu nedenle analistlere göre, şu anda kripto parada ticaret yapmak tehlikeli.
 

Üst