Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

24 Saatte Litecoin (02.04.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LTC FİYAT BİLGİLERİ​

2.png

Litecoin Fiyat Bugün (02.04.2021)​

Litecoin (LTC) Şu anki Değeri₺1,684.30
24 Saatlik Fiyat Değişimi₺33.85 (2.05%)
24 Saatte En Düşük Fiyat / 24 Saatte En Yüksek Fiyat₺1,645.14 / ₺1,730.95
24 Saatlik İşlem Hacmi₺31,505,753,841.48 (1.67%)

Litecoin Fiyat Geçmişi​

7 Günlük En Düşük Fiyat / 7 Günlük En Yüksek Fiyat₺1,460.85 / ₺1,730.95
30 Günlük En Düşük Fiyat / 30 Günlük En Yüksek Fiyat₺1,381.00 / ₺1,870.73
90 Günlük En Düşük Fiyat / 90 Günlük En Yüksek Fiyat₺937.56 / ₺2,005.98
52 Haftada En Düşük Fiyat / 52 Haftada En Yüksek Fiyat₺314.83 / ₺2,005.98
Tüm Zamanların En Yüksek Değeri₺3,060.76
Tüm Zamanların En Düşük Değeri₺9.08

Litecoin, şu anda (₺1,684.30)'den işlem görmekte. Görülen bu rakam, yüzde olarak (2.05%) olarak grafiklere yansıyor.

24 saatlik zaman diliminde fiyat bağlamında en düşük rakam olarak (₺1,645.14)'yi gören Litecoin; yine 24 saatlik zaman dilimindeki en yüksek rakamı da (₺1,730.95) olarak görmüş oldu.

Litecoin'in 24 saatlik işlem hacmi ise (₺31,505,753,841.48)'dir. Bu rakam ise yüzde olarak (1.67%)'ye tekabül etmektedir.

Litecoin genel kapsamda istikrarlı bir yükseliş seyrediyor gibi veya istikrarsız bir çizgide ilerliyor gibi görünse de yatırım için karar verecek kişi, kişinin yine kendisidir ve biz asla ve asla yatırım tavsiye etmiyoruz. Bu yazıda eklenen veriler sadece bilgi amaçlıdır ve mevcut piyasa verileridir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Veriler için Coinmarketcap'den yararlanılmıştır. (Teşekkürler.)

kendisini yıllardır çok severim benim güvenli limanımdır.
değerlendirme güzel olmuş hocam...
Ben de böyle düşünüyorum ilk yatırım yaptığım coinlerden iki gözümün çiçeği. Bu hafta güzel bir yeşil yaktı. Hep devam et Li(f)ecoin.
Sanırım bu güzel artışta PayPal'ın da etkisi var.
BTC Domin azalırsa biraz pay da LiteCoin alır umarım. YTD.

Edit: Bu arada ilk başta konu girişini tabloyu başka yerde oluşturup yapıştırdınız sandım ama güzel düzenlemişsiniz.

Bu konuların çok güzel duruyor hocam ya. Emeklerine sağlık. Değerlendirmeler de harika. :)

Ben de böyle düşünüyorum ilk yatırım yaptığım coinlerden iki gözümün çiçeği. Bu hafta güzel bir yeşil yaktı. Hep devam et Li(f)ecoin.
Sanırım bu güzel artışta PayPal'ın da etkisi var.
BTC Domin azalırsa biraz pay da LiteCoin alır umarım. YTD.

Edit: Bu arada ilk başta konu girişini tabloyu başka yerde oluşturup yapıştırdınız sandım ama güzel düzenlemişsiniz.
Teşekkür ederim. :)

Litecoin'i Türkler olarak seviyoruz biz. Tıpkı Wolksvagen Golf'ü sever gibi. Garip ama güzel :unsure: :) :rolleyes:
Litecoin'i ilk tanıdığımda yanıma almadığım için biraz üzgünüm. :)

Bu konuların çok güzel duruyor hocam ya. Emeklerine sağlık. Değerlendirmeler de harika. :)
Teşekkür ederim hocam. Değerlendirme faslı ciddi duran cümlelerden ibaret. Değerlendirme yazılarım çok yakında gelecek. :)

Herkese güzel yorumları için teşekkür ediyorum.. :)

Litecoin cidden iyi değer kazanmış türk lirası karşısında ama hangi coin kazanmıyorki kendim kripto para yatırımcısı olarak altcoinleri tercih etmişimdir litecoinde bu coinler arasında artık. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri