Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

410 Trilyon Shiba Coin Yaktı

Aykdr

Çavuş
Yaşadığı yükşelişin ardından düşüşe geçen Shiba Inu (SHIB) coin, Vitalik BUTERİN'i harekete geçirdi.

Ethereum Kurucusu Vitalik BUTERİN, Hindistan'da bulunan bir Covid-19 yardım fonuna 1,5 milyar dolar değerinde SHIB bağışladı. SHIB coinlerin %41'ini oluşturan 410 trilyon tokeni yakmaya karar verdi. Yakılan tokenlerin piyasa değeri tam tamına 7 milyar dolar.

Vitalik BUTERİN yaptığı bu hamleyle, SHIB Coin yükselmesini sağladı. 0.00001237 seviyelerine kadar gerileyen SHIB, bu hamleden sonra 0.00001962 seviyelerine kadar ulaştı.

Ekli dosyalar

• shib.jpg
    shib.jpg
    57.3 KB · Görüntüleme: 86
Ben burada takıldım en son VB bütün shitcoinleri satmamış mıydı? Elinde kalan kısmı mı yaktı?

Yakmadan kasıt nedir? Gene başka bir cüzdana attıysa o da ilerde patlamaz mı? Çünkü bu tokenlerin hepsi VB'ye gönderdiği kısımları yakma olarak adlandırmıştı, gene benzer bir durum yaşanmayacağı garanti mi?

Aklımda deli sorular.

Ben burada takıldım en son VB bütün shitcoinleri satmamış mıydı? Elinde kalan kısmı mı yaktı?

Yakmadan kasıt nedir? Gene başka bir cüzdana attıysa o da ilerde patlamaz mı? Çünkü bu tokenlerin hepsi VB'ye gönderdiği kısımları yakma olarak adlandırmıştı, gene benzer bir durum yaşanmayacağı garanti mi?

Aklımda deli sorular.

Aklımda deli sorular.
Yakmadan kasıt, sonsuza kadar kimsenin erişiminin olmayacağı bir cüzdana yollamış. kalan % 10'luk kısmıda covid-19'la ilgili çalışmalar yapanbir kuruma ayırmış.

VB'ye gönderilen SHIB'lerin yanmadığını geçtiğimiz günlerde tecrübe ettik.
Umarım yine canı sıkılıp bir SHIB yardım kampanyası yapmaz

Yakmadan kasıt, sonsuza kadar kimsenin erişiminin olmayacağı bir cüzdana yollamış. kalan % 10'luk kısmıda covid-19'la ilgili çalışmalar yapanbir kuruma ay

VB'ye gönderilen SHIB'lerin yanmadığını geçtiğimiz günlerde tecrübe ettik.
Umarım yine canı sıkılıp bir SHIB yardım kampanyası yapmaz
Sonsuza kadar erişimi olmayacak bir cüzdana yolladığını söylemiş.

Kripto paralardan çok anlamıyorum ama artık isimlerine aşina olmak bile beni mutlu etmeye başladı. Shibanın uzun vadede çok kazandıracağına inanıyorum ben de çünkü pr çalışmaları çok yüksek ve hızlı yapılıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri