Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

50.000 Dolar Ödüllü TORG Airdrop Etkinliği Başladı (Bence kaçırmayın)

Gknacr

Yüzbaşı
2327743338.jpeg

Merhaba arkadaşlar.
Gerçekleştirdiği airdroplar ile daha önce milyonlarca TORG dağıtan ekip, bu sabah sadece Türk kullanıcılara özel yeni bir etkinlik başlattı.
Etkinlikte toplam 50.000 dolar değerinde TORG dağıtılacak ve ödüller etkinliğe katılan 5000 kişiye eşit olarak paylaştırılacak.

Etkinliğe katılmak için yapmanız gereken basit sosyal medya görevleri.
Daha önce katılmış ve 3 defa TORG ödülü kazanmış biri olarak şansınızı denemenizi tavsiye ederim.

Etkinlik Gleam platformu üzerinden oluşturulmuş ve katılım buradan sağlanıyor.

Başlangıç: 28.09.2021
Bitiş: 14.10.2021

Etkinlik linki ; https://wn.nr/MjPzcf

Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum bölümünden sorarsanız elimden geldiğince yardımcı olurum.

TORG'u Metamask veya Trustwallet cüzdanınızda Ethereum ağına ekleyerek, görev sonunda cüzdan adresini ilgili satıra girmeniz gerekiyor.
Eklemek için sözleşme adresi; 0xcfa0885131f602d11d4da248d2c65a62063567a9

sen kolay kolay bu tarz paylaşım yapmazdın yanlış hatırlamıyorsam :)

yaptıysan sağlam bir airdroptur.

sen kolay kolay bu tarz paylaşım yapmazdın yanlış hatırlamıyorsam :)

yaptıysan sağlam bir airdroptur.
Hocam daha önce TORG'un 3 airdropuna katıldım. 2'sinde ödül geldi diğerinin dağıtımı dün sabah başladı.

Verilen ödüller çok büyük tutarlar değil, ben yaklaşık 40 dolar kadar kazandım (bu airdrop hariç) ama TORG ekibi sağlam adımlarla ilerliyor. Elimde tutup bir süre beklemeyi hedefliyorum.

Kısa işlemler de olsa sonuçta insanlar emek harcıyor. Bu yüzden sağlam olduğuna inanmadan airdrop paylaşımı yapmıyorum. Katılan herkese bol şanslar dilerim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri