Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

50.000 TL Dogecoin Yatırımı - Dogecoin Yorumları

mysql_query

I'm Legend...
Merhaba arkadaşlar 4.50 TL olduğunda okex borsasında 50.000 TL değerinde dogecoin aldım :S
Aldığım günden bugüne bir çıkış olmadı tekrar 4.50 TL değerine gelme ihtimali varmı sizce ?
Satıp kurtulmak istiyorum.

Yatırım tavsiyesi istemiyorum sadece dogecoin hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum
Elon musk bir twet atsa biraz kıpırdama olur mu?

Dogecoin'e değilde sanki elon musk'a para yatırmış gibi hissediyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biraz cevap olmuş hocam. Yeni çıkan memecoinler bi tık daha bu etkiden kurtulmak için NFT, pazar yeri gibi yeniliklerle geliyorlar DOGE'de durum bence twitlere bağlı. Twite bağlı olduğu için de çıkar çıkmaz diyemiyorum ben.

Elon Musk özellikle son zamanda pek çok yatırımcının ciddi zarar etmesiyle sonuçlanan Bitcoin hakkındaki tweet ve son dakika çarklarıyla ciddi güven kaybetmiş durumda. Bunun cezasını diğer kripto paralar çektiği gibi doge de çekiyor yalnız sözüm meclisten dışarı "doge" nin saçma sapan bir yatırımcı kitlesi mevcut. Yani tek bir lafla, başkasının lafıyla iş yapan, bu piyasadan anlamayan büyük bir çoğunluğun dogede olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İki yönde ijti al dahilinde gözükse de, piyasa bu kadar tutarsızken, doge den istikrarlı bir yükseliş beklemiyorum açıkçası. Yeni yatırımcıyı korkutan nitelikte şuan. Önce BTC yükseltmeli ve piyasa toparlanması bence. Daha sonra değerlendirilir bu durum. Şu an piyasanın kendisi belirsiz.

• Beğen
Tepkiler: ant
Şahsi düşüncem eğer orta-uzun vadede bu paraya acil bir ihtiyacınız olmayacaksa beklemek yönünde olur dibe gitme ihtimali olduğu gibi tek bir twit ile fırlayabilir. Bence elon egosunu tatmin etmek için 1 dolar yapmadan bırakmaz diye düşünüyorum. (Elbette yatırım tavsiyesi değildir.)

Ytd değil ama btc eğer 40-45 altına düşmezse cok rahat görür oraları hatta 50-55 bin usd gelirse arkadaşların dediği gibi 1$ Olma ihtimali yüksek. Acil değilse zararda satmamak en karlısı gibi

Yatırmasaydın o zaman. Böyle olunca sinirlerim zıplıyor yahu! Kardeşim alırken Elon'a sorsaydın. :D

Artık Elon çok fazla etkileyemiyor bence. Farklı birtakım gelişmeler, çeşitli şirketlerin DOGE ile ödeme kabul etmesi vs gibi durumlar olursa artabileceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde ETH kurucusu Vitalik, Elon'un attığı twitler ve kripto para piyasalarını etkilemesi ile alakalı 'piyasanın buna alışacağını' söylemişti. Sanırım tahmini doğru ve buraya doğru yöneliyor artık piyasalar. Umarım zararınızı kapatıp kısa zamanda kâra geçersiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Elon başta olmak üzere onlarca ünlü ve pump grubunun yoğun uğraşlarına rağmen 1 dolar hedefi gerçekleşmedi
Girdiğiniz seviye biraz yüksek. Son günlerde Elon'un bütün gayreti BTC üzerine yoğunlaştı.
Yani yükseliş bekleyişi biraz uzun olabilir.
Yatırım tavsiyesi değildir.

doge 1 doları görmez diye konu açmıştık sanırım
elon musk ben patronu değilim gibi bir twet attı
zor dogenin işi.
YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar