Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 Nisan Alt Coin Rallisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece söylemlerden ibaret, bahsedilen ralli zaten gerçekleşti bu hafta içinde fakat illaki ralli 9 nisanda olacak diyorlarsa ben size bir ipucu vereyim.

Bitcoin 9 yada 10 nisanda yine düzeltmeye girecek, yani günlük sat sinyali gelicek 2 gün içerisinde ozaman düşüşler gelicek tekrar. Ytd
Zaten ath zorlayıp zorlayıp kıramadığında yeni ve daha güçlü bir düzeltme hareketine giriyor BTC. Mart'ın sonundan beri defalarca 60.000 direncini aşamadı. Hal böyle olunca öncekinden daha büyük düzeltme ve sonrasında tekrar ath direncine doğru hareket. En son bu yaşanmadığında da boğa sezonuna girilir. Ytd.

Ralli olurmu olmaz diyemem ama twetterda kripto para fenomenlerine dikkat etmek lazım,bu 9 nisan meselesi twetterdan yayılda,aralarında belki şirketlerle komisyonlu çalışanlar olabilir dikkat etmek gerek,kendi aklınızla yatırım yapmanızı tavsiye ederim,en basitinden youtubede açın grafik derslerini izleyin birşeyler öğrenin,çünkü verdiğiniz şey emeğiniz yani kısacık hayatınızda ömrünüzden feragat edip karşılığında aldığınız paranız.Dikkatli olun.Kendi aklınızla yatırım yapın.

Ralli olurmu olmaz diyemem ama twetterda kripto para fenomenlerine dikkat etmek lazım,bu 9 nisan meselesi twetterdan yayılda,aralarında belki şirketlerle komisyonlu çalışanlar olabilir dikkat etmek gerek,kendi aklınızla yatırım yapmanızı tavsiye ederim,en basitinden youtubede açın grafik derslerini izleyin birşeyler öğrenin,çünkü verdiğiniz şey emeğiniz yani kısacık hayatınızda ömrünüzden feragat edip karşılığında aldığınız paranız.Dikkatli olun.Kendi aklınızla yatırım yapın.
Ralli konusu yukarı doğru değil de tersi yönde olursa kısa vadede büyük sorun aslında. Uzun vadede düşündüğüm için coini ellemiyorum şimdilik. Akşam 64 kuruşu gören BTT sabah 77 kuruşa yükseldi. Ne zaman tam rayına girecek merak ediyorum aslında. Yatırım tavsiyesi değildir.

Ralli konusu yukarı doğru değil de tersi yönde olursa kısa vadede büyük sorun aslında. Uzun vadede düşündüğüm için coini ellemiyorum şimdilik. Akşam 64 kuruşu gören BTT sabah 77 kuruşa yükseldi. Ne zaman tam rayına girecek merak ediyorum aslında. Yatırım tavsiyesi değildir.
Çok hızlı yatırımcı geliyor,marketcup 2 trilyon doları gördü,balinaların ağzının suyu akıyor,uzun vadede düşünmeniz bu süreçte sizi yem olmaktan korur,sabır sabır sabır.Tabiki kendinizden eminseniz al sat yaparakte kısa vadede de güzel paralar kazanırsınız,ama benim önceliğim bu süreçte uzun vade,çünkü kripto dünyasında daha birşey görmedik herşey yeni başlıyor.Bu sene Marketcap 10+trilyon doları görürse şaşırmayalım.YTD

Çok hızlı yatırımcı geliyor,marketcup 2 trilyon doları gördü,balinaların ağzının suyu akıyor,uzun vadede düşünmeniz bu süreçte sizi yem olmaktan korur,sabır sabır sabır.Tabiki kendinizden eminseniz al sat yaparakte kısa vadede de güzel paralar kazanırsınız,ama benim önceliğim bu süreçte uzun vade,çünkü kripto dünyasında daha birşey görmedik herşey yeni başlıyor.Bu sene Marketcap 10+trilyon doları görürse şaşırmayalım.YTD
Al satta zarar ediyorum ben. Biraz aceleci olmam sıkıntı oluyor. :)

Olabilir hocam bir de al sat coinini iyi gözlemlemek gerekiyor.
Aynen hocam.

Ozaman al satı bırak,püf nokta fiyatı aşağı çektiklerinde panik satış yapma,yükselttiklerinde panik alım yapma,sağlam projelere yatırımını yap sadece sabırla bekle,sabredersen karşılığını fazlasıyla alacaksın.
Panikle satacaktım ilk düştüğünde, Dogecoin ile motive oldum. Artmaz denilen coin nasıl böyle bir rakama ulaştı diyerek ve satmadım. Bakalım sonrası nasıl olacak. :) Yatırım tavsiyesi değildir.

Aslında al satta da uzun vade gibi mi düşünmeliyiz planını yapıp o plan harici alım satıma girmemek veya aslında en önemlisi paranın hepsini kullanmamak gerek bu defa farklı fırsatlar için erken çekmek istersen al sat karını azaltmış olursun.

Aslında al satta da uzun vade gibi mi düşünmeliyiz planını yapıp o plan harici alım satıma girmemek veya aslında en önemlisi paranın hepsini kullanmamak gerek bu defa farklı fırsatlar için erken çekmek istersen al sat karını azaltmış olursun.
Katılıyorum,zaten kendine güvenen al sat yapmalı,büyük fırsatlar var kaçırmamak lazım,lakin ülkemizde çok amatör yatırımcı var,toplanmışlar fenomenlerin arkasına ne derlerse yapıyorlar,o yüzden şu süreçte yeni yatırımcıların yada amatörlerin kendine yapacağı en büyük iyilik uzun vadedir bence.Daha geçen gün xrp de stopların nasıl patlatıldığına şahit olduk :) o yüzden amatör yatırımcılar için sabır sabır sabır 10 gün alsatta kazanırsın havalara uçarsın sonra bidaha yapayım dersin delik deşik ederler...

Ekli dosyalar

• 03DF8FC1-422A-4317-904F-96A8DC601158.jpeg
    03DF8FC1-422A-4317-904F-96A8DC601158.jpeg
    198.5 KB · Görüntüleme: 61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri