Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 Nisan Alt Coin Rallisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Joopyle

Kıdemli Çavuş
Her yerde 9 Nisan'da alt coin rallisi olacağı söyleniyor. Bu söylentiler sizce doğru mu? Hangi coinlere yatırmak mantıklıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Olmayacağına karşı sebeplerin nedir hocam
Olmayacağını savunmuyorum. 9 Nisan tarihini sorguluyorum.

Altcoinler zate ralliye başladı fark ettiyseniz. Ralli diye tabir ettiğimiz hızlı yükslişlerin olmayacağını, dinlene edinlene tüm piyasanın başarılı projelerinin yükseliş gösterdiğini hepimiz görüyoruz zaten.

Altcoin rallisi diye bir şeyin artık olmayacağını ve kademeli yükselişin olacağını daha önce konuştuk forumda. Günün birinde bir bakacaksın ki başlangıç noktasının çok üstünde her koin. Şu an tüm altlar dip seviyelerinde ve hareket başlayalı 1 ay oluyor.

Neden 9 Nisan, onu anlamadım.

Olmayacağını savunmuyorum. 9 Nisan tarihini sorguluyorum.

Altcoinler zate ralliye başladı fark ettiyseniz. Ralli diye tabir ettiğimiz hızlı yükslişlerin olmayacağını, dinlene edinlene tüm piyasanın başarılı projelerinin yükseliş gösterdiğini hepimiz görüyoruz zaten.

Altcoin rallisi diye bir şeyin artık olmayacağını ve kademeli yükselişin olacağını daha önce konuştuk forumda. Günün birinde bir bakacaksın ki başlangıç noktasının çok üstünde her koin. Şu an tüm altlar dip seviyelerinde ve hareket başlayalı 1 ay oluyor.

Neden 9 Nisan, onu anlamadım.
Şimdi daha sağlıklı oldu teşekkürler hocam

9 nisan nedir ya!
Bir de tam tarih vermişler. Saatini de söyleselermiş bari. :)
abi işte insanlar bir şekilde bu gibi durumlara inanıyor ve doğal olarak şüphesi olanlar gelip fikir alıyor :)
bence arkadaş konu açmakla çok güzel yapmış.

takip eden aklına gelen 9 nisanda şenlendirsin bu konuyu :)

Bir şekilde kamuoyu yaratılmış. Öyle olacağına inanan 10.000 insan yakalamış olsalar alın size 10.000 yatırımcı... Piyasaya girecek aşağı yukarı 1 milyon dollar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri