Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 Nisan Alt Coin Rallisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ralli bekleniyorsa şu an benim yapacağım şey maliyet düşürmek olur, umarım patlamam :D
burada sadece insanlar fikirlerini beyan ediyor hocam :)
siz burada yazılanlara göre bir işlem yapmayın.
kendi fikirlerinizi kendiniz oluşturun veya tetikte olun.
kimse kesin bir şey söyleyemez...

En son buna benzer bir yorum okuduğumda almadım, alım işlemini geciktirdim yüksek fiyattan aldım ve aldığıma da pişman oldum. Şimdi kırmızı yazılar takip ediyorum. Artarsa sevinirim, düşerse üzülürüm. Piyasa olumsuz etkilenecek diyen çok ama umarım olumlu yani artı yönde etkilenir. :) Yatırım tavsiyesi değildir.

1617797821754.png

buradan bir ortalama çıkartıyorum :) 9 nisan bir çöküş olursa bak sen gerçekten konu sahibini ödüllendirmek gerek.

Yok hocam kimsenin dediğini tavsiye olarak almıyorum, para benim param benim yönetmem daha doğru ve başarılı olur. Genelde piyasa düşerken ortada bir panik oluşuyor, bu da spekülasyona neden olur. Ben de kimseye coin tavsiyesi vermeden, kendi fikrimi paylaştım. Aslında yaygın bir yatırım şeklidir, özellikle orta ve uzun vade de kullanılmaya uygundur.

Ayılar dönün köyünüze hadi canım benim. %20 eksiyi gördük iki günde hadi balım hadi. Bak ralli de geliyor kalabalık etmeyin dövüşmeyin kaçırmayın huzurumuzu. Dövüşmen guzum olan bize oluyor.

Sadece söylemlerden ibaret, bahsedilen ralli zaten gerçekleşti bu hafta içinde fakat illaki ralli 9 nisanda olacak diyorlarsa ben size bir ipucu vereyim.

Bitcoin 9 yada 10 nisanda yine düzeltmeye girecek, yani günlük sat sinyali gelicek 2 gün içerisinde ozaman düşüşler gelicek tekrar. Ytd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri