Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

9 nisan gecesi kritik zirve btc

bi dönüm noktasıdır ya 58.750 barajını aşar yada tekrar denemek için güç toplar geri çekilir akşam hep beraber görücez şuan akşama kadar bir atak beklemiyorum YTD

bi dönüm noktasıdır ya 58.750 barajını aşar yada tekrar denemek için güç toplar geri çekilir akşam hep beraber görücez şuan akşama kadar bir atak beklemiyorum YTD
Aynen hocam 58bin artık bir direnc ve kuvvetli bir dirence döndüğü görülüyor bu gün yada yarın her şey belli olucak, tabi 58bin dolardan sonraki en büyük direnç ise 59400 dolar yani her halükarda 60bin dolar seviyesi geçilmeli yeni ATH için.

Konu içeriğinde fikir belirtildikten sonra sonuna YTD eklenmesi ve sorumluluk almamış olduğunu sanmak çok saçma. Tamamen hatalı bir yatırım tavsiyesi olmuş. Bu arada bu tavsiyelere uyarak birisinin yatırım yapması sonucunda ve zarar etmesi durumunda ne olacak? YTD dediğiniz şey ''Year to Due'' olarak veya benzeri şekilde de yorumlanabilir.

Konu içeriğinde fikir belirtildikten sonra sonuna YTD eklenmesi ve sorumluluk almamış olduğunu sanmak çok saçma. Tamamen hatalı bir yatırım tavsiyesi olmuş. Bu arada bu tavsiyelere uyarak birisinin yatırım yapması sonucunda ve zarar etmesi durumunda ne olacak? YTD dediğiniz şey ''Year to Due'' olarak veya benzeri şekilde de yorumlanabilir.
stop koy hiç bişey olmaz hocam kendi paran yardımcı olmak istiyoruz o kadar hedefe gelince zaman gösterecek

Burada herkes kişisel fikirlerini söylüyor ve gördüğüm kadarı ile kimse yatırım danışmanı değil. Üyeler yatırım tavsiyesi değildir derken, benim görüşüm budur, ama size yatırım tavsiyesi vermiyorum, kendi kararınızı kendiniz verin demek istiyor.
Her mesaj sonrası Yatırım tavsiyesi değildir demek saçma ise bu konuda ne yapılması gerekir? Sizin tavsiyeniz nedir?

Burada herkes kişisel fikirlerini söylüyor ve gördüğüm kadarı ile kimse yatırım danışmanı değil. Üyeler yatırım tavsiyesi değildir derken, benim görüşüm budur, ama size yatırım tavsiyesi vermiyorum, kendi kararınızı kendiniz verin demek istiyor.
Her mesaj sonrası Yatırım tavsiyesi değildir demek saçma ise bu konuda ne yapılması gerekir? Sizin tavsiyeniz nedir?
bende yazma gereği görmüyorum ama yasal suç olduğundan tip birine denk gelip uğraşmak istemiyorum.

Yasal olarak yatırım tavsiyesi değildir olarak yorumlanıyor. İnsan etkilenmek isterse sonuna sorumluluk reddi beyanı eklesen bile etkileniyor zaten.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri