Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

$AXO Token Airdrop - Her 15dakikada 1$ Değerinde Ücretsiz Toplayabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByCold

Kıdemli Çavuş
axo2moon.com

Henüz borsalarsa listelenmemiş token AXO, Bep20 (BNB) binance ağında cıkacağı için borsalarda listelenmesi muhtemel. Bu airdrop katılmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Site: axo2moon.com

Sistem sadece Trust wallet veya Safepal gibi soguk (bep20) cüzdan adreslerinizle giriş yapmanızı söylüyor bunların haricinde Bep20 cüzdan adresinizle giriş yapmayın ödeme alamayabilirsiniz.

Trust Wallet Bep20 cüzdan adresinizi bilmeyenler içinde sırayla resimli anlatımı:

WhatsApp Image 2021-05-31 at 14.49.48 (1).pngWhatsApp Image 2021-05-31 at 14.49.48 (2).pngWhatsApp Image 2021-05-31 at 14.49.48 (3).png
Bu kısımdan Bep20 cüzdan adresinizi kopyaladıktan sonra Airdrop sitesine giriyoruz Login dedikten sonra kopyaladıgımız cüzdan adresinizi yapıştırıyoruz daha sonra her 15dk da bir toplayabilirsiniz.
1622462152842.png
Şahsen ben geç gördüm bu yüzden henüz ödeme eşiğine gelmedim ama ödeme alanlar olmuş bu yüzden paylaşmak istedim fotoğraf bana ait değil ödeme alan kişiye aittir
1622462340457.png

Ekli dosyalar

• 1622462312038.png
    1622462312038.png
    65.7 KB · Görüntüleme: 67
Moderatör tarafında düzenlendi:
bende bu siteyi birkaç gün önceden buldum gerçekten ödeme aldın
mı ?

Çok güvenilecek bir projeye benzemiyor. Minimum 200 kez recaptcha çözdürecek. :)

axo2moon.com

Henüz borsalarsa listelenmemiş token AXO, Bep20 (BNB) binance ağında cıkacağı için borsalarda listelenmesi muhtemel. Bu airdrop katılmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Site: axo2moon.com

Sistem sadece Trust wallet veya Safepal gibi soguk (bep20) cüzdan adreslerinizle giriş yapmanızı söylüyor bunların haricinde Bep20 cüzdan adresinizle giriş yapmayın ödeme alamayabilirsiniz.

Trust Wallet Bep20 cüzdan adresinizi bilmeyenler içinde sırayla resimli anlatımı:

Bu kısımdan Bep20 cüzdan adresinizi kopyaladıktan sonra Airdrop sitesine giriyoruz Login dedikten sonra kopyaladıgımız cüzdan adresinizi yapıştırıyoruz daha sonra her 15dk da bir toplayabilirsiniz.
Şahsen ben geç gördüm bu yüzden henüz ödeme eşiğine gelmedim ama ödeme alanlar olmuş bu yüzden paylaşmak istedim fotoğraf bana ait değil ödeme alan kişiye aittir
Ekli dosyayı görüntüle 6172
Güzel bir airdrop ama 200 dolar verirler mi o belli değil

bende bu siteyi birkaç gün önceden buldum gerçekten ödeme aldın
mı ?

Normalde ödeme aldıktan sonra siteleri paylaşmayı tercih ediyodum. Fakat ilk hesabımın adresini binance den aldıgım için onu bıraktım sıfırdan başlamak zorunda kaldım. Bu günde ödeme alanları görünce paylaşmak istedim
Çok güvenilecek bir projeye benzemiyor. Minimum 200 kez recaptcha çözdürecek. :)
Ne yazik ki bu konularda güvenebilmek zor. Hiç beklemediğimiz siteler ödeme yapıyor, beklediklerimiz yapmıyor şansımıza artık :)
Güzel bir airdrop ama 200 dolar verirler mi o belli değil
200 dolar mechul hocam, çünkü daha borsada listelenmemiş tahmini değerine göre fiyat veriyorlar işte payımıza ne düşerse :)

Contract adresini eklemeyi unutmuşum cüzdanınıza bu adresi ekleyin çekim yaptığınızda burada gözükecektir. Eklemeyi bilmeyen arkadaşlar varsa yanıt bıraksınlar onlar içinde resimli anlatım eklerim

contract axo 0x52dCF5BEdc061604D8C592B0079A0FF2ceA22eB7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri