Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aamir khan filmi Peekay PK

2014 yapımı fantastik komedi filmidir.Filmin ana konusu hiç kimsenin soramadığı soruları sora bilen uzaydan gelmiş bir gencin hikayesini anlatir.geri dönmek için Tanrı dan yardim ister.insanlar o kadar cok tanrılara inanırlar ki bütün tanrılardan teker teker yardim ister.sözde ilah'ını korumaya çalışan bir sürü insanla ters düşer.
Herkes kendi ilahinin hak olduğunu ileri sürer ve ilah'ını korumak için başkalarına zarar veririr.
Bakar ki her toplum dünyada menfaat için ilahlar ortaya çıkarırlar ve bu nedenle din adına insanların duygularını para karşılığında istismar ederler.
Bir gün pk ve hindu alimlerinin en bilginiy le
Bir televizyon kanalında yayınlanan canlı yayında tartışmaya başlarlar.Hindu bilgini peekeyi yalancılık abtallik ve zavallikla suçlar.pk yi anlarin diniyle dalga geçip hakaret ettiğini söyler.
İlahlarını koruyacağını tanrılarına sahip çıkacaklarını söyler .pk bütün dinlerin yanliş numara olduğunu söyler .doğru numara ne denir diye sorarlar .oda iki çeşit ilah vardir biri sizin yarattığınız tanrı, oda sizin gibi bakıma ihtiyaç zavallı başkasına muhtaç kendi işini Kendi göremiyen zavallı yalancı bir ilah.ikinci ilah ise her şeyi yaratan ilim kudret sahibi gücü her seye yeten,hic kimseye muhtaç olmayan hiç bir şeye benzemeyen bütün varlıkları yaratan Allah'tır.Diğer tanrıları terkedin sadece sizi yoktan var eden Allah'a iman edin.
Kisacasi filim gerçekleri ortaya çıkaran çok harika bir eserdir .mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Aamir Khan filmlerini çok severim. Normalde hint filmleri takip etmiyorum ancak Aamir Khan baş rolünde olduğu 3 Aptal filmi ile beni kendine hayran bırakmıştı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri