Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AAVE 7 Ağustos Grafik Analizi

yecele

Tuğgeneral
Merhaba arkadaşlar. Bugün AAVE için bir analiz paylaşacağım. ProBit borsasının gene avantajlı token satışlarından birisi. %50 token satışı yapılacağı açıklandı ve ben de sizler için grafiğinde neler yaşanmış bi derlemeye çalıştım. Umarım yararlı olur. Burada bulunan aşağıdaki grafikler ve sonucunda yazdığım destek, dirençler rakamdan ibaret olup, yükselecek veya düşecek gibi bir mesaj içeriği taşımamaktadır.

Grafiği haftalık olarak Binance'tan çektim. Aşağıdaki yükselen trendimiz geçen senenin sonundan bu yana devam eden ve 7 hafta önce de haftalık kapanışta çalışmış olan hemen hemne de 3 hafta önce de trend çizgisine grafiğin değdiğini görüyoruz. Geçen senenin sonunda da yükselen grafiğe 3 defa ve 3-4 haftalık aralıklarla değdiğini görüntüledim. O yükselişiyle 22 kat kazandırma hareketini başlatmış olsa da o zamanlar düşük hacimde olduğunu söylemek de gerekiyor. Bu arada ek olarak gene geçen senenin sonunda başlayan grafiğin ilk üç mumu %200 artış gösterirken bu değme sonrası yükseliş %110 ile gerçekleşmiş.

Alçalan da bir trendimiz var. 11 hafta öncesinden başlayan bir trend. Aslında biraz uzattığımda 22 haftaya zorlayabilir. 387 dolar üstü kapanışla haftalıkta bunu kırmış oluyor tabi sonrasında nasıl bir tepki getirir orası muallak. Ama pazartesi bir daha incelenmeyi hak ediyor. Ben kendimce destek ve dirençleri ertelemek istediğim iki adet alçalan ve yükseleni bu hafta kapanışına kadar takip edeceğim. Onun haricinde 280 ve 345 doların destek olarak çalışıp çalışmayacağını da gözlemleyeceğim.

1628287189184.png

Burada yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. ProBit borsasının yapacağı etkinliği duyduktan sonra kendimce karalamalar yapmak istedim ama bu iki durum dikkatimi çekince daha çok karalamayı hafta başına erteledim. Yorumlaşabiliriz.

Probit borsası, %50 indirimli satış kampanyasını başarılı projeler için düzenliyor, dikkatimi çekti. Bir önceki Polygon içinde. Şimdi de AAVE.
İkisi de yükselme potansiyeli olan projeler. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri