Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

abcmoney.xyz -- Kazanmak için gerekenler içeride

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar Arkadaşlar.

Bugün sizlerin karşısına para kazanmak için kullanılan bir site ile geldim. Bu siteyi uzun süredir araştırdım ve bende uygulamaya başladım. Açıkçası site hakkında ödeme noktasında güzel haberlerim var yakın çevremden. Ancak ben daha para çekimi yapamadım.

Çünkü sitenin şöyle bir şartı var. Öncelikle sitenin mantığı şu şekilde. Sitede reklam izleyerek para kazanıyorsunuz. Ama öyle oturup reklamı 20-30 saniye izlemiyorsunuz. Size veriler numaraları ekrana yazıyorsunuz ve siz doğru yazdıkça alttaki reklamlar değişiyor, sizde para kazanıyorsunuz.

Para çekebilmeniz için 200 Dolar bandına ulaşmanız lazım. Bu rakama tabi ki ulaşmak çok zahmetli değil. 2-3 saat içinde 200 dolar' ı yapabiliyorsunuz.

Gelelim zurnanın zırt dediği yere arkadaşlar.

Bu kısımdan sonra parayı çekebilmeniz için 40 referans kaydetmeniz lazım.

Yani sadece linkle siteye girip kayıt olmaları yeterli. Ama dikkat edin siteye girip kayıt olmazlarsa referans sayılmıyor.

Bende açıkçası referans olayını duyunca bir nebze soğudum ama belki siz değerli kardeşlerime bir faydam dokunur mu diye sizinle paylaşmak istedim.

Yakın arkadaşım bu siteden geçen hafta para çekimi gerçekleştirdi. 40 referansı nasıl halletiyse artık :D Bana bile yardımcı olmadı 40 referansta.

Evet arkadaşlar eğer sizde merak edip siteyi araştırmak istiyorsanız aşağıya sitenin linkini bırakıyorum.

Herkese Hayırlı haftalar diliyorum arkadaşlar.

Link kısmına buradan ulaşabilirsiniz. https://abcmoney.xyz/ba54548005047/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri