Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ABD Bitcoin'i yasaklayabilir !

Çok iyi olur yasaklasınlar fiyatlar iyice düşün bizde alttan toplayalım, hatta okadar yasaklasınlarki erişim bile olamsın dark web ten girer toplarız :ROFLMAO:.
Bence hiç bir şey yapamazlar yapsalar bile fazla etkisi olmayacaktır biyasaya.
Hocam, darkwebde kripto kullanmayı biraz anlatır misiniz rica etsem. Hiç bilgim yok bu konuda, darkwebde kripto kullanılıyor biliyorum ama nasıl, nereden, hangi borsadan hiç göremedim

Hocam, darkwebde kripto kullanmayı biraz anlatır misiniz rica etsem. Hiç bilgim yok bu konuda, darkwebde kripto kullanılıyor biliyorum ama nasıl, nereden, hangi borsadan hiç göremedim
Hocam işin esprisindeyim öyle bir şey olursa illaki dark web te olacak diye bişey yok illegal bişekilde mutlaka erişim olacaktır, dediğim sadece espiri amaçlı yazdım ortada öyle bişey yok, varsa da bilmiyorum :)

Hocam işin esprisindeyim öyle bir şey olursa illaki dark web te olacak diye bişey yok illegal bişekilde mutlaka erişim olacaktır, dediğim sadece espiri amaçlı yazdım ortada öyle bişey yok, varsa da bilmiyorum :)
O kesin hocam önceden büyük borsalar yoktu yine bir şekilde idare ediyoduk

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri